Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Yaşlılarla iftar açtı

Yaşlılarla iftar açtı
29 Temmuz 2013 - 14:16

Aziziye Belediye Başkanı Fatih Cengiz, bakım merkezindeki kimsesiz ve yaşlılarla iftarda buluştu.
Aziziye Belediye Başkanı Fatih Cengiz, Özel Güzide Bakım Merkezi’nde barınan kimsesiz ve yaşlılarla iftar yemeğinde bir araya geldi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Cemil İlbaş ile Bakımevi Müdürü Abdulkerim Kavaz ve personelinin de katıldığı iftar programı renkli görüntülere sahne oldu. Bakımevinde barınan kimsesiz ve yaşlılarla sohbet eden Başkan Cengiz, beklentilerini dinledi.
Bakım Merkezi’nde iftar etmekten büyük keyif aldığını ve mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Fatih Cengiz, “Devletimizin şefkat elinin uzandığı bu kurumlara toplum olarak gerekli ilgi ve alakayı göstermeli, onlara hiçbir zaman yanız olmadıklarını hissettirmeliyiz.” dedi.
Aziziye Belediyesi’nin bu konuda her zaman üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmenin gayretinde olduğunun altını çizen Başkan Cengiz, yoğun çalışma temposundan fırsat buldukça, özellikle önemli günlerde ve dini bayramlarda bu tür ziyaretler gerçekleştirdiğini vurguladı.
Başkan Cengiz, daha sonra bakımevinde barınan kimsesiz ve yaşlıların el emeği göz nuru, el sanatları, ebru ve örgü işlerinin yer aldığı sergiyi gezdi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Cemil İlbaş ile Bakımevi Müdürü Abdulkerim Kavaz da Başkan Cengiz’e ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.