Erzurum Haber - 19 Ocak 2020, Pazar

Türk Telekom Olimpiyatlarına Uçtular

19 Haziran 2019, 12:26
Türk Telekom Olimpiyatlarına Uçtular

Erzurum/zirve2000 Erzurum Türk Telekom Bölge Müdürlüğü, ‘Türk Telekom Spor Olimpatları’ için başkent Ankara’ya uçtu. Dadaşların temsilcisi katılacağı tüm branşlarda şampiyonluğu hedefliyor.

Nurullah PALA/PUSULA

Erzurum Türk Telekom Bölge Müdürlüğü, ilde yaptığı spor faaliyetlerinin ardından şimdide Türk Telekom Spor Olimpiyatlarına odaklandı.

İl Birinciliğinde başarılı olan sporcular şamdi Türk Telekom Türkiye Olimpiyatlarında kürseye çıkmak için başkent Ankara’ya uçtu. Mevi-beyazlılar 39 kişilik ekiple kafile başkanı Tesis Destek ve İnşaat Müdürü Erkan Aydoğmuş yönetiminde dün sabah saatlerinde havayolu ile Ankara’ya gitti.

Elibol başarı diledi

Erzurum Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün daha önce düzenlediği il birinciliği spor yarışlarında başarılı olan ferdi sporcu ve takımları Ankara’ya uğurlayan Erzurum Türk Telekom Bölge Müdürü Semih Elibol, başarı dileklerini iletti.

Elibol, “Ankara’dan Türk Telekom Spor Olimpiyatlarından madalya ve kupaları toplayarak Erzurum’a döneceğinize ininayorum. Şimdiden kazasız ve sakatlık yaşanmayan müsabakalar diliyorum” dedi.

Altı branşta Erzuru’u temsil edecekler

Erzurum Türk Telekom Bölge Müdürlüğü spor ekibi; futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, satranç ve kort tenisi olmak üzere altı ayrı spor branşında Dadaşları temsil edecek.

Türkiye’den 12 Türk Telekom Bölge Müdürlüklerinin karşılacakları spor branşlarına iddialı giden Erzurum kafilesi kendisine güveniyor.

Kendilerinden madalya ve kupa beklenen sporcular, “Erzurum Bölge Müdürlüğü olarak Türk Telekom spor olimpiyatlarında kendimize güveniyoruz. Rabbim sakatlık vermesin. Güzel bir başarı nasip etsin. Emeklerimizin karşılığını almak istiyoruz” diye konuştu.

Türk Telekom Olimpiyatlarına Uçtular Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*