Erzurum Haber

Sevgi ve güler yüzle karşılandık

Sevgi ve güler yüzle karşılandık
510 Kez
23 Nisan 2015 - 15:44

Erzurum/zirve2000 AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Zehra Taşkesenlioğlu, seçim çalışmaları için gittiği Karayazı İlçesinde vatandaşların sevgisiyle karşılandı.
Karayazı İlçe merkezinde esnafla kucaklaşan AK Partili heyet ve Milletvekili Adayı Zehra Taşkesenlioğlu, ilçede çeşitli temaslarda bulundu. Karayazı İlçesinde esnafı gezen ve Halkın sıkıntılarını dinleyen AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Zehra Taşkesenlioğlu, esnaf ziyaretleri sırasında Karayazı İlçesinde kapısını çaldığı her esnaf tarafından güler yüzle karşılandığını özellikle bölge halkının ‘Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgilerinin gözlerindeki sıcak ifadeden anlaşıldığını’ belirterek bu sevgi ve teveccühün üzerine bir takım provokatörlerinde gölge düşürmek için çeşitli çalışmalar içerisinde olduğunun altını çizdi.
Taşkesenlioğlu; yaptığı açıklamada, “Karayazı İlçesinde seçim çalışmalarımızı sürdürmek için geldiğimizde İlçe halkı tarafından güleryüz ve sevgi ile karşılandık. Fakat bir takım Türkiye’nin içerisinde bulunduğu barış sürecini baltalamak ve ortamı germek isteyen kişilerin de olduğunu söylemek isterim. Bizleri büyük bir sevgi ve coşku ile karşılayan Karayazılı vatandaşlarımıza yönelik sanki bizlerin bir korku içerisinde İlçeye Polis eşliğinde gittiğimizi, Karayazı’da bulunan esnaf ve vatandaşlarımızın sanki bizi görmek istemedikleri için kepenk kapattıklarını ve Karayazı halkının bizimle olmaktan rahatsızlık duyduklarını yalan ve iftiralarla ileri sürerek kendisini sözde basın mensubu olarak sayan kişilerin hain ve kötü emeller peşinde oldukları servis ettikleri haberlerinden görülmektedir. Bunların asıl amaçları bu tür provokatör eylemler ve halkı yanlış bilgilendirerek bizleri Karayazılı hemşerilerimizden uzaklaştırmaya çalışmaktadırlar. Oysa bunların bu çirkin ve kötü emelleri karşısında biz Karayazı İlçemize gerekirse hergün gidip oradaki vatandaşlarımızın her birinin ayrı ayrı sıkıntılarını dinlemeye ve onların bu süreçte yanlarında olup hak ettikleri hizmeti ayaklarına kadar götürüp gülen yüzlerinden tebessümü eksik etmemek için çalışan birer nefer olduğumuzu ispatlayacak kadar asil ve güçlüyüz” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.