Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Sağlıklı gençler yetişecek

Sağlıklı gençler yetişecek
30 Haziran 2013 - 21:24

Erzurum’un Aziziye İlçesi’nde SODES programı kapsamında yapımı tamamlanan Gençlik Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış törenine katılan Sağlık eski Bakanı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, hükümet olarak gençlerin daha sağlıklı yetiştirilmesi adına bu tür merkezlerin açılmasına önem verdiklerini söyledi.
Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı çerçevesinde Erzurum Valiliği ve Dosteli Derneği tarafından gerçekleştirilen “Çocuklar Bize, Gelecek Çocuklara Emanet” projesi kapsamında Ilıca’da yapımı tamamlanan Gençlik Merkezi düzenlenen törenle açıldı.
Törende Proje Koordinatörü Zeki Koçak tarafından davetlilere proje ve merkezde yapılacak çalışmalar hakkında sunum yapıldı.
Törene Prof. Dr. Recep Akdağ’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Mehmet Gök, Emniyet Müdürü Halit Turgut Yıldız, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Aziziye Belediye Başkanı Fatih Cengiz dernek yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışın ardından Prof. Dr. Akdağ, gençlik merkezindeki çocuklarla bir süre masa tenisi oynadı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.