Erzurum Haber - 05 Haziran 2020, Cuma

Mehmet Nazif Günal’ın Türkiye vefası

2 Nisan 2020, 16:06
Mehmet Nazif Günal’ın Türkiye vefası

Erzurum/zirve2000 MNG Holding’in patronu Mehmet Nazif Günal, İstanbul Valiliği’ne ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” çağrısıyla başlattığı dayanışma kampanyasına toplam 17 milyon lira bağışladı. Koronavirüs testi pozitif çıkan Mehmet Nazif Günal’ın hasta yatağından yaptığı bu destek her kesim tarafından büyük alkış aldı. MNG Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer de, Erzurum’daki AVM’de bulunan işletmelerden kira almayacaklarını açıklamıştı.
mehmet nazıf gunal
Bugüne kadar yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiren MNG Holding’in patronu Mehmet Nazif Günal, Koronavirüs nedeniyle başlatılan yardım kampanyalarına sessiz kalmadı. Koronavirüs testi pozitif çıkan ve hastanede karantina altında bulunan MNG Holding’in patronu Mehmet Nazif Günal, Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök ile telefonla görüşerek hastalığı hakkında bilgi verdi. “Ertuğrul hastanedeyim. Akciğer filmlerimi çektiler. Kendimi iyi hissediyorum ama maalesef korona pozitif çıktı.” diyerek içinde bulunduğu durumu açıklayan Mehmet Nazif Günal, daha sonra şunları söyledi:

17 MİLYON YARDIM
“Mapa İnş. Tic. A.Ş. olarak İstanbul Valimizin talebi olan her hafta 50 bin koli 7 milyon TL. yardım kampanyasına katıldım. Bedelini bize ayrılan 4. hafta öncesinde yatıracağım. İçinde bulunduğumuz hafta ise bu kampanyanın ilk haftası. Daha sonra Cumhurbaşkanımız 7 maaşını yatırarak ayrı bir kampanya başlattı. Bu kampanyaya da Mapa olarak 10 milyon TL yatırdık. Her iki kampanyanın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

ERZURUM MNG AVM KİRA ALMAYACAK
Hafta içerisinde de MNG Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer bir açıklama yaparak Erzurum’daki AVM’de bulunan işletmelerden kira almayacaklarını açıklamıştı. MNG Holding’in yaptığı bu destekler ve Mehmet Nazif Günal’ın Türkiye vefası her kesim tarafından büyük alkış topladı.

Mehmet Nazif Günal’ın Türkiye vefası Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*