Erzurum Haber

Hayır organizasyonu

Hayır organizasyonu
338 Kez
22 Nisan 2015 - 18:47

Erzurum/zirve2000 Erzurumlu vatandaşlar, beş yılı aşkın süredir büyük bir zulme maruz kalan Suriyeliler için yardım seferberliği başlattı.
“Erzurum’dan Suriye İçin Yardım Seferberliği” başlığı ile Erzurum İHH İnsani Yardım Derneğinin başlattığı ve İslami STK’ların destek olduğu kumanya çalışması başladı. Suriyeli vatandaşlara temel gıda kolileri ulaştırmayı amaçlayan kumanya çalışması Mayıs ayının son haftasına kadar devam edecek.
MÜBAREK ÜÇ AYLARDA HAYIR ORGANİZASYONU
Yardım seferberliği ile ilgili açıklama yapan Erzurum İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Bülent Güven, “Suriye meselesi bizim meselemiz. Biz Suriye’de yaşananlara kayıtsız kalamayız. Suriyeli mazlumların bir nebzede olsa yaralarını sarma adına kumanya çalışmamızı başlatmış bulunuyoruz. Hayır ve bereketin katlanarak arttığı bu mübarek üç aylarda bizler de İslami sorumluluğumuzu yerine getirme adına çalışmamızı başlattık. Ola ki rabbimize karşı bir mazeretimiz olsun. Erzurumlu kardeşlerimizin bu çalışmayı sahipleneceğini, bu hayır faaliyetlerinden geri kalmayacağını umuyoruz. Kampanyaya Destek Olmak İçin Erzurum İHH İnsani Yardım Derneğine gelerek elden nakdi bağış yapabilirsiniz. Telefonla arayarak bağış yapmak istediğinizi ifade edebilirsiniz. Bu durumda size ulaşıp nakdi yardımınızı teslim alabiliriz.” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.