Erzurum Haber

Genel Kurmay Başkanı patlayan cephanelikte

Genel Kurmay Başkanı patlayan cephanelikte
470 Kez
07 Eylül 2012 - 13:23

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel Afyonkarahisar Valiliği’ne girerken gazetecilerin soruları üzerine, ”Konuşmayacağım. Hiçbir şey konuşmayacağım. Ortada her şey” dedi.

ORGENERAL ÖZEL O KIŞLADA
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, patlamanın meydana geldiği mühimmat deposunun bulunduğu Şehit Uzman Çavuş  Mete Saraç Kışlası’nda incelemelerde bulundu.

Afyonkarahisar Hava Meydan Komutanlığı’na askeri uçakla inen Orgeneral  Özel, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Jandarma Komutanı Albay Okçin Akşit, Emniyet  Müdürü İsmail Türkmenli, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban tarafından  karşılandı. Özel, karayoluyla incelemelerde bulunmak üzere olay yerine geldi.

PATLAMAYLA İLGİLİ BİLGİ ALDI

Sabah saatlerinde patlamanın olduğu Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç  Kışlası’na gelen Orgeneral Özel, bir süre kışlada patlamayla ilgili bilgi aldı.  Daha sonra yürüyerek, patlamanın gerçekleştiği mühimmat deposunun olduğu bölgeye  gelen Orgeneral Özel, burada da incelemelerde bulundu. Kışladaki bazı mühimmat depolarını da inceleyen Orgeneral Özel, daha  sonra patlamanın olduğu bölgeden ayrıldı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.