Erzurum Haber

Dönerci Hacıbaba ödüllendirildi

Dönerci Hacıbaba ödüllendirildi
537 Kez
18 Nisan 2019 - 21:10

Erzurum/zirve2000 Turizm Haftası ülke genelinde her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında çeşitli programlarla kutlanıyor. Ülkedeki iç turizme dikkat çekmek ve turizmin önemini aktarmak amacıyla kutlanan hafta kapsamında Erzurum Valisi Okay Memiş, turizm sektörüne destek veren kuruluşlara plaket vererek bir ilki gerçekleştirdi.

Erzurum’da eşsiz bir lezzet durağı olan Dönerci Hacıbaba’nın da, turizme sağladığı katkılardan dolayı ödüllendirildiği törene, Erzurumlu İşletmeci Recai Emeç de katıldı.

Uzun yılların deneyim ve birikiminin yanı sıra döneriyle damaklarda unutulmaz bir tat bırakan Dönerci Hacıbaba, Türkiye’nin önde gelen gurmelerinden de tam not almış ve adından uzun süre söz ettirmişti.
Sadece Erzurum’dan değil, müşterilerine sunduğu eşsiz tatlarla Türkiye’nin dört bir yanında da müdavimleri bulunan Dönerci Hacıbaba, damak tadını bilen herkesin tartışmasız öncelikli tercihi oluyor.
donercı hacıbaba
MESLEK VE HİZMET AŞKIMIZ DAHA DA ARTTI
Erzurum Valisi Okay Memiş’in, turizme katkılarından dolayı ödüllendirdiği Dönerci Hacıbaba’nın işletmecisi Recai Emeç, “Erzurum’a hizmet etmek, Erzurum’u tanıtmak ve bu yolda ortaya bir fark koymak, bizim her zaman önceliğimiz oldu. Dönerci Hacıbaba’yı bugün sadece Erzurum değil, Türkiye tanıyor ve biliyor. Turizme katkı noktasında verdiğimiz emeklerin karşılıksız kalmamış olması ve Sayın Valimizin de bizi bu sebeple ödüllendirmesi, meslek ve hizmet aşkımızı daha da artıracak. Biz de Sayın Valimize Erzurum turizmine yönelik olarak gösterdiği gayret ve çabadan dolayı yürekten kutluyoruz” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.