Erzurum Haber - 24 Nisan 2019, Çarşamba

Dadaşlar Grubu takımın yanında

20 Şubat 2014, 11:53
Dadaşlar Grubu takımın yanında

Aksaray maçında sahada kaybettiği iki puan  nedeniyle moralleri bozum olan  Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da futbolcuların imdadına Dadaşlar Grubu yetişti. Dadaşlar Grubu Lideri Zafer Lömenler, “Sonuçlar ne olursa olsun, her zaman takımımızın arkasındayız” dedi.

Furkan NEHRİ/ERZURUM

Ligin 23’üncü haftasında evinde Elazığ Belediye Spor’u konuk edecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor mutlak üç puan için sahaya çıkacak. Ligde 8. Sırada bulunan mavi beyazlılara taraftar desteği ise hiç bitmiyor. Erzurum Büyükşehir Belediyespor taraftar grubu olan ‘Dadaşlar’ Grubu Başkanı Zafer Lömenler, takım performansından memnun olamadıklarını, buna karşın mavi-beyazlı takımı  desteklemeye devam edeceklerini bildirdi. Lömenler, “Gerçekçi olmak gerekirse takımımızın durumu çok iyi değil. Maalesef gol noktalarında büyük sıkıntılarımız var. Bunların bir an önce halledilerek iç ve dış sahadan fire vermeden ilerlememiz gerekir. Fakat ümidimizi hiç yitirmedik. Biz taraftar grubu olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada desteğimize hep devam edeceğiz. Her zaman Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un arkasındayız” şeklinde konuştu.

Elazığ’la dostuz, ancak kazanmak zorundayız

Takımın beklentilere cevap vermesi gerektiğini ifade eden  Lömenler,  Pazar günü oynanacak Elazığ Belediyespor maçı öncesinde de tüm Erzurumluları maça davet etti. Lömenler, “Erzurum’da bir çok genç arkadaşımız gönül verdiği takımı her şartta destekliyor. Bu desteklere karşılıkta doğal olarak beklentiler doğuyor. Biz takımımızdan şampiyonluk bekliyoruz. İnşallah bundan böyle futbolcularımız daha iyi oynayarak yüzümüzü güldürürler. Bu pazar takımımızı yalnız bırakmayalım. Tüm taraftarımızı maça davet ediyoruz. Tüm Erzurum tek yürek olursak şampiyon olabiliriz” dedi.  Bu arada Mavi-beyazlı takım, dün Yeni Sentetik Sahada yaptığı çalışma ile Elazığ Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürürken, Teknik Direktör Yavuz İncedal, futbolcularından Aksaray’da kaybedilen iki puanı artık unutup, Elazığ maçını kazanmak için motive olmaları gerektiğini söyledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*