Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Dadaşın vakarına yakışır hareket edelim

Dadaşın vakarına yakışır hareket edelim
21 Şubat 2013 - 11:03

Hafta sonu Diyarbakırspor’u konuk edecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor, bu maçın hazırlıkları sürüyor. Diyarbakır’ı mağlup edip, Arsin yenilgisini telafi etmek isteyen Mavi-beyazlılarda Kulüp Başkanı Saim Özakalın, taraftara sağduyu çağrısında bulundu. Özakalın, “Dadaşın vakarına yakışır hareket edelim, taşkınlığa mahal vermeyelim” dedi.

Furkan NEHRİ

Erzurum Büyükşehir Belediyespor, hafta sonu evinde  konuk edeceği Diyarbakırspor maçı hazırlıklarına devam etti. Sentetik sahada yapılan antrenmana tam kadro katılan Mavi-beyazlılar teknik taktik çalışması yaptı. Antrenmanı Kulüp Başkanı Saim Özakalın’da izledi. Diyarsakırspor maçı için taraftarlara çağrıda bulunan Özakalın, “ Dadaş misafirperverliğimizi gösterelim” dedi. Spor Toto 3.Lig 3.grupta mücadele eden Erzurum Büyükşehir Belediyespor, Pazar günü  Kazım Karabekir Stadyumu’nda karşılaşacağı Diyarbakırspor, hazırlıklarına devam ediyor. Ligde 38 puanla 6’ıncı sırada bulunan Erzurum Büyükşehir Belediyespor,  Arsinspor şokunu atlatıp, Diyarbakırspor maçına konsantre oldu. Yeni  Sentetik Sahada çalışmalarını sürdüren Mavi- beyazlılar, antrenmana tam kadro çıktı. Erzurum Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Taşkın Güngör, nezaretinde gerçekleştirilen antrenmana, futbolcular düz koşu ile başladı. Erzurum ekibi daha sonra şut ve gol çalışması  yaptı.Yaklaşık 1 saat boyunca yapılan çalışmanın ardından iki gruba ayrılan futbolcular 30’ar dakika dar alanda çift kale maç yaptı.  Erzurum Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın, Genel Kaptan Abdurrezzak Cellat, Yönetici Kadir Ovat, yapılan antrenmanı izleyenler  arasındaydı. Başkan Saim Özakalın, Teknik Patron Taşkın Güngör ile sohbet ederek takımın durumu hakkında bilgi aldı.

ÖZAKALIN: TAHRİKLERE KAPILMAYIN

Erzurum Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Saim Özakalın, Pazar günü oynanacak olan Diyarbakırspor karşılaşması için taraftarı sağduyuya davet etti.  Başkan Özakalın, “ Pazar günü evimizde Diyarbakırspor ile karşılaşacağız. Bu konuda geçmişte yapılanların bir kenara bırakılması gerekir.  Bu maçta takımımızın ismini lekelemek isteyen provakatörlere imkan vermeyeceğiz. Biz Dadaşlar olarak misafirperverliğimizi göstereceğiz. Unutulmamalıdır ki, tribünlerden yapılan her hareket, Erzurum Büyükşehir Belediyespor’a fazlasıyla yansıyor. Lütfen kimliğimize, şehrimize ve takımımıza zarar vermeyelim” dedi.

ERHAN KORKUTTU

Kazım Karabekir Stadyumunun yanında bulunan sentetik sahada antrenman yapan Erzurum Büyükşehir Belediyespor, kaleci Erhan’ın antrenmandaki sakatlığı takımda, teknik heyette ve idmanı izleyen yöneticilerde bir anlık panik yaşattı. İdman sırasında üzerine  gelen sert şutu kurtarmak için uçan genç Kaleci Erhan, kafasını kale direğine çarptı. Birden yere yığılan Erhan Kırcı’ya ilk müdahaleyi kulüp masörü Erdal Yurtçu yaptı. Ciddi bir sıkıntısı bulunmadığı belirtilen Erhan, tekrar idmana devam etti. Tedavi sonrası kaleye geçen Erhan’a arkadaşları alkışlarla destek verdi.

 

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.