Erzurum Haber

Çok önemli faaliyetlere imza attı

Çok önemli faaliyetlere imza attı
519 Kez
08 Ocak 2013 - 11:55

İstanbul Erzurumlular Birleşim Derneği (ERBİRDER) bu hafta sonu kongreye gidiyor. 13 Ocak Pazar günü saat 14.00’te dernek binasında yapılacak kongreye 4 yıldır dernek başkanlığını yürüten Osman Nuri Toraman ise aday olmayacak.
Kongreye ilişkin çalışmaların devam ettiğini söyleyen İstanbul Erzurumlular Birleşim Derneği (ERBİRDER) Başkanı Osman Nuri Toraman, dernek binasında yapılacak olan kongrenin tarihinin 13 Ocak Pazar günü yapılacağını, 4 yıldır sürdürdüğü yönetim kurulu başkanlığına ise aday olmayacağını söyledi.
2006 yılında kurulan derneğin kurucularından olduğunu ve 3. Başkan olarak da görev aldığını söyledi. Toraman, yaptığı açıklamada 4 yıldır sürdürdüğü dernek başkanlığında dernek adına büyük çalışmalara imza attıklarını, dernek çalışmalarının sadece Erzurum’da değil, ülke gündeminde yer bulduğunu ifade etti.
Toraman, aday olmama sebebini ise “Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı bizden sonra ki arkadaşlarımıza bırakma isteğimden dolayı aday değilim. Çalışmalarımızda bizlere destek veren arkadaşlarımıza, destekçilerimize ve Erzurum medyasına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.