Erzurum Haber - 24 Nisan 2019, Çarşamba

Başbakanla görüştü…

5 Mart 2014, 14:33
Başbakanla görüştü…

Karadayı, Başbakan Erdoğan’la görüştü

Yerel medya temsilcilerinin katıldığı toplantı sonrası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la görüşen Karadayı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Metin Karadayı, Pusula Gazetesi, Kardelen Televizyonu ve inşaat sektöründeki yatırımları hakkında bilgi verdi.

HABER MERKEZİ

Karadayı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Ahmet Metin Karadayı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la görüştü. Pusula Gazetesi ve uydudan yayın yapan Kardelen televizyonu hakkında bilgi veren Karadayı, Erzurum’da devam eden inşaat yatırımlarını da anlattı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde yerel medyanın temsilcileriyle biraraya geldi. Toplantıya Kardelen Televizyonunun sahibi Karadayı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Metin Karadayı ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden yerel TV yöneticileri katıldı. Toplantı sonrası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la görüşen Karadayı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Metin Karadayı, 12 Mart’ta 3 yaşına girecek olan Pusula Gazetesi ve grup yayın organları arasına aldığı Kardelen Televizyonu hakkında bilgi verdi. Karadayı, Başbakan Erdoğan’la görüşmesi sırasında holding çalışmalarını da anlatarak özellikle inşaat sektöründeki yatırımlarıyla ilgili bilgiler aktardı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*