Erzurum Haber

Aytaş’a sıcak ilgi…

Aytaş’a sıcak ilgi…
467 Kez
25 Nisan 2015 - 20:39

Erzurum/zirve2000 Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum milletvekili adayı Gonca Aytaş, seçim çalışmaları kapsamında Pasinler’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum milletvekili adayı Avukat Gonca Aytaş, seçim çalışmaları kapsamında ilçelerde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Horasan ve Köprüköy ilçelerinde seçim çalışmalarının ardından Pasinler’e gelen Aytaş, İlçe Başkanı İbrahim Uslu ve partiler tarafından karşılandı. Gonca Aytaş, ilçe teşkilatıyla bir araya geldikten sonra ilçe esnafını gezip, vatandaşlarla bir araya geldi.
BAŞKAN USLU SORUNLARI ANLATTI
CHP Pasinler İlçe Başkanı İbrahim Uslu, milletvekili Gonca Aytaş ve il yönetimine ilçenin sorunlarını anlattı. İlçede çiftçilik yapan ve hayvancılık ile uğraşan halkın büyük sorunlar yaşadığını anlatan Başkan Uslu, çözümün CHP iktidarı olduğunu söyledi.
AYTAŞ’A SICAK İLGİ
Pasinler’de esnafın sıcak ve güler yüzüyle karşılanan milletvekili adayı Aytaş, “Pasinler’de böyle güler yüzlü esnaflar tarafından karşılanmak doğrusu beni çok memnun etti.” dedi. Esnaf gezilerinde esnafın dertlerini dinleyen Aytaş, “CHP’nin iktidara gelmesiyle esnaflarımız inşallah rahatça para kazanıp, sıcak evlerine güler yüzlü bir şekilde döneceklerdir” diye konuştu. Hokkamlı kıraathanesinde vatandaşlarla sohbet eden Aytaş, vatandaşlara Cumhuriyet Halk Partisi’nin 2015 genel seçimleri için açıkladığı seçim beyannamesini anlattı.
ÇİFTÇİ CHP İLE GÜLECEK
Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçim beyannamesinde her vatandaşın ihtiyacını karşılayacak bir çalışma yaptıkları dile getiren Aytaş, “Vatandaşlarımızın refah ve mutluluğu bizler için önemli. Köylüsünden kentlisine kadar birçok vatandaşın yüzü Cumhuriyet Halk Partisinin iktidarıyla gelecek. Artık vatandaşlarımızın aydınlık Türkiye için Cumhuriyet Halk Partisini seçmeleri gerekiyor. Pasinler’de vatandaşlarımızın yüzde 80’i çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. Bugüne kadar iktidar partisinin yanlış tarım politikaları yüzünden Pasinler çiftçimiz de çok mağdur olmuştur. İnşallah CHP iktidarı döneminde mazot fiyatlarının 1.50 kuruştan gübreye ise vereceğimiz destekle Pasinler çiftçimizin de yüzü gülecektir” şeklinde konuştu. Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum Milletvekili Adayı Avukat Gonca Aytaş ve İl Teşkilat üyeleri esnaf ve vatandaş ziyaretlerini yaptıktan sonra Pasinler’den ayrıldılar.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.