Erzurum Haber - 19 Ocak 2020, Pazar

Zirvede olmamız çok doğal

18 Ekim 2019, 15:20
Zirvede olmamız çok doğal

Erzurum/zirve2000 Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde hafta sonuna kadar ziyaretçilere açık olan Erzurum Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı’nda stant açan Erzurum Desni Su Genel Müdürü Ahmet Avcı, gelecekte içilebilir suyun varlığı için bölgede hizmetlerini sürdüreceklerini söyledi.

20 Ekim’e dek ziyarete açık olan Erzurum Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı’nda Desni Su, açtığı standıyla yerini aldı. Genel Müdür Ahmet Avcı, “Gelecekte içilebilir suyun daha azalacağı öngörüsü dikkate alındığında, şehrimiz ve bölgemizde böyle bir hizmetin varlığını sürdürmesi, gelecek kuşaklar için çok önemlidir” dedi.

Zirvede olmamız çok doğal
Palandöken Dağının zirvesinden süzülüp gelen doğal kaynak suyu halkla buluşturduklarını ifade eden Avcı, “ Zirvede Olmamız Çok Doğal sloganıyla, hem 3 bin 200 metre yükseklikten tertemiz su olarak halka sunulmakta, hem de kalitesiyle zirvede yer almaya devam etmektedir. Sekiz ayrı ürün çeşitliliği ile her ortamda ve herkesin su ihtiyacını karşılamayı ilke edinmiştir. Teknolojinin bütün imkanları kullanılarak, kaynaktan tüketiciye ulaşıncaya kadar bütün hijyen kuralları harfiyen uygulanmakta, üretim el değmeden yapılmaktadır” diye konuştu.

4 bölge 52 ilde
Erzurumluların su üretim tesislerine sahip çıkmasının önemini vurgulayan Avcı, “On beş yıllık süre zarfında büyümesini devam ettiren Desni Su, yerel markadan, ulusal markaya doğru ilerlemektedir. Dört bölge ve 52 ilde halkımızın beğenisine mazhar olmaktan büyük onur duymaktayız” ifadelerini kullandı.
desni su 1

Zirvede olmamız çok doğal Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*