Erzurum Haber - 20 Mart 2019, Çarşamba

Yüzler gülüyor

12 Ekim 2018, 16:14
Yüzler gülüyor

Erzurum/zirve2000 Alanyaspor galibiyeti ile güzel bir hava yakalayan BB Erzurumspor’da yüzler gülüyor. Futbolcuların kendine güveni ve neşeli halleri, 9. Haftada oynanacak olan Trabzonspor maçı öncesi teknik heyeti umutlandırıyor.

Emrah AKÇAY/PUSULA
Spor Toto Süper Ligin 8. Haftasında sahasında galip gelerek, ligde üç puanla tanışan BB Erzurumspor’da futbolcuların yüzü gülüyor. Antrenmanlarda pürneşe olan Dadaşlar, şimdiden Trabzonspor maçı öncesinde Teknik Patron Şifo Mehmet(Özdilek) ile yardımcılarını umutlandırıyor.

Teknik Patron Mehmet Özdilek ve yardımcıları yönetiminde Trabzonspor’a bilenen Dadaşlarda morallerde üst seviyeye çıktı.
BŞB Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde yapılan çalışmalarda yöneticilerde takımı yalnız bırakmıyor.
Dadaş Milli arayı değerlendiriyor

Milli maçlar nedeniyle Liglere verilen aranın ardından üç günlük izin yapan Mavi-beyazlı takım, Çarşamba gününden itibaren Yüksek İrtifa Kamp Merkezinde 9. haftada deplasmanda oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarına yoğun şekilde devam ediyor.

Özdilek’ten kutlama
İzin dönüşü ilk antrenmanda futbolcuları ile bir araya gelerek, Alanya galibiyetinden dolayı talebelerini tebrik eden Şifo Mehmet, oyuncuları ile antrenman öncesinde sarmaş dolaş oldu.

Antrenmanı Kulüp Başkanı Mevlüt Doğan, Kulüp Yöneticileri de izledi.
Başkan Mevlüt Doğan ile Teknik Patron Mehmet Özdilek’in de keyfi yerindeydi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*