Erzurum Haber - 24 Nisan 2019, Çarşamba

Yönetim kulüpte sabahlıyor

21 Mart 2014, 10:28
Yönetim kulüpte sabahlıyor

Erzurum Büyükşehir Belediyespor yönetimi, yarınki zorlu Darıca Gençlerbirliği maçı öncesinde futbolcuları markaja aldı. Yöneticiler, futbolculara destek olmak için kulüpte nöbet tutuyor. Bazı yöneticiler ise gece kulüpte kalarak teknik heyet ve futbolculara moral veriyor.

Nurullah PALA/ERZURUM

Yarın ilk beşe girme konusunda Darıca Gençlerbirliği ile hayati bir karşılaşmaya çıkacak olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor,  son hazırlılarını yaparken, kulüp yönetimi de Darıca maçı öncesinde kulüpte seferberlik ilan etti. Kulüp Başkanı Saim Özakalın, Asbaşkan Ahmet Metin Karadayı ve diğer yöneticiler kulüpte karargah kurdu. Futbolcuları adeta markaja alan ve onlara destek veren yöneticilerin bazıları ise kulüpte bir geceliğine kalarak teknik heyete ve futbolculara moral veriyor. Erzurum ekibinde hafta başından beri kulüp başkanı Saim Özakalın olmak üzere her gün bir yönetici bir gecesini kulüpte konaklayarak geçiriyor. Kulüp Başkanı Saim Özakalın ve yönetici arkadaşları, yemeklerde ve dinlenme esnasında futbolcularla yakından ilgilenerek zorlu Darıca maçı öncesinde adeta moral dopingi oluyor.

Güçlü takımlar birbiri ile çatışırken

Erzurum Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın, Spor Toto 3. Lig 3. Grupta bir çok takımın sezon başında şampiyonluğu hedefleyen kadrolar kurduklarını bu takımlardan birinin de kendileri olduğunu söyledi. Özakalın, “Grubumuzda bir çok takım şampiyonluk parolası ile yola çıktı. Ciddi bütçeler ayırıp, kadro kurdular. Bizde direk şampiyon olabilecek bir kadro oluşturduk. Birçok güçlü takım birbirine çelme takarken, aradan Düzyurt sıyrıldı. Gerçi henüz daha ligin bitmesine 7 maç var. Daha henüz Düzyurt şampiyonluğunu ilan etmedi. Ancak bir gerçek var ki, grubumuzda büyük bir avantaj sağladı. Biz şu anda play-offu kovalıyoruz. İlk beşe kalıp, Allah’ın izniyle şampiyon olacağız. Yarın tek isteğimiz taraftarımızın tribünleri doldurması ve takımına sahip çıkmasıdır. Taraftarımızın futbolcularımıza bu desteği vereceğine inanıyorum” diye konuştu.

Mavi-beyazlı futbolcular da, taraftara ve camiaya Darıca maçında galibiyet sözü verdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*