Erzurum Haber

Yiğider Başkan gibi…

Yiğider Başkan gibi…
1.701 Kez
20 Mart 2019 - 14:49

Erzurum/zirve2000 Tortum’un Büyük Birlik Partisi (BBP) Belediye Başkan Adayı Muammer Yiğider, gittiği her yerde büyük bir coşku ile karşılanıyor. “Yiğit Başkan” sloganları ile karşılanan Muammer Yiğider, gördüğü ilgiden bayağı memnun. Başkan Adayı Yiğider,” Bu sefer Tortum kazanacak. Çünkü Tortum kazanmayı hakkediyor ”dedi.

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine sayılı günler kala, adayların seçim çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Erzurum’un Tortum İlçesi’nde ise başkanlık yarışında en fazla çabayı Büyük Birlik Partisi Adayı Muammer Yiğider gösteriyor. Tortum’un tüm köylerini karış karış gezen BBP Başkan Adayı Muammer Yiğider, gece gündüz demeden seçim çalışmalarını sürdürüyor. Gittiği her yerde büyük bir coşku ile karşılanan Başkan Adayı Muammer Yiğider, büyük küçük herkesin sevgisini kazanıyor. “Yiğit Başkan” sloganları ile karşılanan Başkan Adayı Yiğider, gördüğü ilgi karşısında memnuniyetini gizleyemiyor.

Başkan Adayı Muammer Yiğider,”Biliyorsunuz seçime artık sayılı günler kaldı. Elimizden geldikçe her beldeyi ve her mahalleyi ziyaret ederek hemşehrilerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Şunu belirtmek isterim ki; gittiğimiz her yerde halkımızın ne kadar misafirperver olduğuna bir kere daha şahit olduk. Nasip olur bizlere bu kutsal görevi emanet ederseniz, bütün gücümüzle ve bütün samimiyetimizle sizlere hizmet edeceğimizi bilmenizi istiyoruz. Biz sizlerin hayır duasına talibiz. Bizlerin gayreti, sizlerin desteği ile yüce Allah’ın takdiri ile Tortum’un kararı başımızın tacıdır”dedi.

SEVİYELİ SİYASET
Başkan Adayı Muammer Yiğider, “Ben ve ekibim etik değerler üzerinden ilkeli, saygılı, şeffaf ve özünde insana ve insanlığa hizmet temelinde seviyeli siyaset yapmaya gayret ediyoruz. Kardeşlerim biliyorsunuz ki: bizim siyasi gücümüz tamamen halkımızın samimi desteği, sevgi saygı ve gönül birliğinden ibarettir. Tabi ki bu birliktelik ve büyük destek rakiplerimizi rahatsız ediyor. Ancak biz hiçbir zaman prensiplerimizden taviz vermeden siyaset yapmaya devam edeceğiz. Daha öncede söylediğimiz gibi biz bu yolda yürürken bir Tortumlu kardeşimizin bile kalbini kırmadık, kırmamaya dikkat edeceğiz. Ama unutmayın ki biz de bize ve bizi destekleyen kardeşlerimize saygı bekliyoruz. Sanırım bu sefer Tortum kazanacak çünkü, Tortum kazanmayı hak ediyor”diye konuştu.
muammer yıgıder (1)

muammer yıgıder (2)

muammer yıgıder (3)

muammer yıgıder (4)

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.