Erzurum Haber

Yemekte buluştular…

Yemekte buluştular…
351 Kez
06 Mayıs 2015 - 12:58

Erzurum/Zirve2000 Palandöken Belediye Başkanı ve Kent Konseyi Başkanı Orhan Bulutlar, Geçtiğimiz aylarda 2. Olağan Genel Kurulunu yapan Kent Konseyi Gençlik Meclis üyelerine ‘Tanışma’ yemeği verdi.
Palandöken İlçesi Kayakyolu semtin de bulunan Erzurum Şehitler Parkın da verilen yemeğe Belediye Başkanı ve Kent Konseyi Başkanı Orhan Bulutlar ve Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
ŞEHİTLER PARKI’NDA YEMEK YEDİLER
Kent Konseyini Kurulduğu günden bugüne hareketli bir döneme giren Palandöken İlçesi Kent Konseyi, hemen her hafta yaptığı meclis ve çalışma grubu faaliyetleriyle dikkat çekmeye başladı. Kent Konseyi Gençlik Meclisi, proje ve fikir üretme adına yaptığı toplantıların daha da verimli olması ve üyelerinin tanışıp işbirliği yapması için bir ‘Tanışma’ yemeği düzenledi. Şehitler Parkın da akşam yemeğine Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar katıldı. Üyelerinin büyük bir çoğunluğunun katıldığı Kent Konseyi Gençlik Meclisi Tanışma Yemeği’nde açılış konuşmasını Kent Konseyi Gençlik Meclis Başkanı Abdulkadir Pirimoğlu yaptı. Pirimoğlu konuşmasında Kent Konseyi Gençlik Meclisinin önemi ve konumuyla ilgili bilgiler verdi.
GENÇLER BAŞKAN BULUTLARA TEŞEKKÜR ETTİ
Palandöken İlçesini daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için Kent Konseyi üyelerinin el birliğiyle çalışacaklarını ifade eden Kent Konseyi Gençlik Meclis Başkanı Abdulkadir Pirimoğlu, “Bu sorumluluk bilinciyle, yaşadığımız kenti daha da yaşanabilir hale getirmek için sorunun bir parçası değil çözümün bir parçası olacak şekilde yeni fikirler yeni öneriler ve çözümde elimizi taşın altına koymak için buradayız. Bu fırsatı bizlere veren ve bugün burada bir araya gelmemizi bizlere sağlayan Palandöken Belediye Başkanımız Sayın Orhan Bulutlara sizler adına teşekkür ediyorum” dedi.
BAŞKAN BULUTLAR, KADINLARA DESTEK SÖZÜ VERDİ
Yemekte Kent Konseyi Gençlik Meclis üyelerine yönelik bir konuşma yapan Belediye Başkanı Orhan Bulutlar destek sözü verdi. Başkan Bulutlar, “Aranızda olmanın mutluluğunu duyuyorum. Özellikle Kent Konseyi tarafından Belediye’ye tavsiye edilen sosyal projelere önem veriyoruz. Bu tavsiyeleri hayata geçmesi için bizler de elimizden geleni yapıyoruz. Gençlerimizin Kent Konseyine ve Belediyemize getireceği her türlü toplum yararına olan projeleri ve fikirleri destekleyeceğimi söz veriyorum. Yeter ki yapılan proje ve tartışılan fikirler ilçenin ve toplum yararına olsun elimizi taşın altına sokmaktan çekinmeyiz” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.