Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

YAZICI’DAN ANLI’YA TEPKİ

YAZICI’DAN  ANLI’YA TEPKİ
1.806 Kez
09 Eylül 2020 - 15:40

Erzurum/zirve2000 MHP MKYK Üyesi Ahmet Gökhan Yazıcı, TV programcısı Müge Anlı’ya sert tepki gösterdi.

ATV’de yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının sunucusu Müge Anlı, genç bir kızın intihar olayı ile ilgili yaptığı programda, şüpheli Ümitcan Uygun isimli bir kişinin yıllar önce MHP İlçe Başkanlığında çekildiği fotoğrafı yayınlaması tepkilere neden oldu. Bu programa en büyük tepkiyi ise MHP MKYK Üyesi Ahmet Gökhan Yazıcı verdi. TV programlarının, insanları ve gençleri yıllardır ensest, pedofoli, eş cinsellik, çıplaklık, ahlaksızlık içeren dizi, filim ve ideol sahte yıldız ahlaksızlarla asimile etmeye çalıştığı soysuzlaştırmaya, inanç ve değerlerinden uzaklaştırmaya çalıştığını dile getiren Gökhan Yazıcı, “Ülkücü Hareketi ve Ülkü ocaklarını reyting ve magazin ritüeli yayınlara meze ve sermaye yapan anlayışı ve vicdanı şiddetle kınıyoruz.!”dedi.

 İŞTE O YAZI

Yıllardır Müslüman Türk Milletinin inanç ve değerlerine mugayir yayın politikalarımızla, Türk gençliğini inançsızlaştırmanın, ahlaksızlaştırmanın eşiğine getirip,

Eseriniz olan Ümitcan Uygun gibi haysiyet ve namus fukaralarının hasbel kadar çektirmiş olduğu bir fotoğraftan dolayı, Ülkücü Hareketle özdeşleştirip zan altında bırakmanız insafsızlık, vicdansızlık ve ahlaksızlıktır.!

TV programcıları, önce reyting rekorları ile bu gençliğe model ve ideol olarak dayattığınız yayın politikalarımızı sorgulamadan hiç kimseyi sorgulamaya haddiniz ve hakkınız yoktur.!

Elbet, daha sakalının bile terlemediği ve belli ki yıllar öncesinde hasbel kader çekildiği belli olan bir fotoğraf üzerinden, Ümitcan denen şerefsize , ve her yolu geçene böyle fotoğraf çektirtenlere o fotoğrafın bedelini ağır ödetecek Ülkücü irade vardır ve o bedeli de ödetecektir.!

Ya binlerce Ümitcan gibi sosyal ve psikolojik vaka şahsiyetsizlerin türemesine sebep olan Tv yayın politikalarını sorgulayıp yargılayıp ve bedelini ödettirecek irade acaba var mıdır.!

Şunu unutmayın ki Ülkücüden mafya , sokak kabadayısı , bar fedaisi, ahlak ve iffet pazarlayıcısı asla olmaz, olanlarda Ülkücü olamaz.!

TV yayınlarının, yıllardır ensest, pedofoli, eş cinsellik, çıplaklık, ahlaksızlık içeren dizi, filim ve ideol sahte yıldız ahlaksızlarla asimile etmeye çalıştığı soysuzlaştırmaya, inanç ve değerlerinden uzaklaştırmaya çalıştığı Türk Gençliğini,

İslam ahlak ve fazileti, Türklük gurur ve şuuru ile bilinçlendirmeye, yetiştirmeye TV programlarının zehir yayınlarına panzehir olmaya çalışan Ülkücü Hareketi ve Ülkü ocaklarını reyting ve magazin ritüeli yayınlara meze ve sermaye yapan anlayışı ve vicdanı şiddetle kınıyoruz.!

Bu tür vatan, millet, namus düşmanı hainlerin, namussuzların, sapkınların idam edilmesi için gündem oluşturmaya ve taraf bulmaya çalışan Milliyetçi Hareket Partisinin çabalarını gündeme bile taşıyamayıp, reyting yaptıramayıp idam edilmesini istediği bu tür sapkın şerefsizlerle birlikte anılmasına sebep olmak bile düpedüz insafsızlık ve vicdansızlıktır.

Selam, saygı, dua
Ahmet Gökhan Yazıcı
MHP MYK ÜYESİ

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.