Erzurum Haber

Yanlışlıkla eşini öldürdü

Yanlışlıkla eşini öldürdü
421 Kez
18 Ekim 2012 - 9:00

Kastamonu’nun Pınarbaşı ilçesinde evinin yakınında alkol alıp taşkınlık yaptığını iddia ettiği kişilere ateş açan yaşlı adam, eşinin ölümüne, 3 kişinin yaralanmasına neden oldu.
Edinilen bilgiye göre, Pınarbaşı’nın Sümenler köyü Hacıoğlu Mahallesi’nde yaşayan Sadık Ç. (75), alkol alıp taşkınlık yaptığını ve evinin önünde havaya ateş ettiğini ileri sürdüğü Ali Yağcı (67), Engin Yağcı (50) ve Cengiz Yağcı’ya (55) kızarak silahına davrandı.

Av tüfeğiyle bu kişilere ateş açan Sadık Ç., kendisine mani olmaya çalışan eşi Hatice Ç’yi yanlışla vurarak öldürdü. Eşinin kanlar içerisinde gören yaşlı adam, cinnet geçirerek Ali Yağcı, Engin Yağcı ve Cengiz Yağcı’ya ateş etti. Tüfekten çıkan saçmaların isabet ettiği kişiler yaralandı.

Olay sonrası tüfekten çıkan saçmalarla yaralanan Cengiz Yağcı ve Engin Yağcı Azdavay Devlet Hastanesi’ne, ağır yaralanan Ali Yağcı ise Karabük Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Sadık Ç., ifadesinde, evde oturdukları bir saatten Ali Yağcı, Engin Yağcı ve Cengiz Yağcı’nın alkol alıp evinitaciz ettiklerini ve havaya ateş etmeleri sonucu karşılık verdiğini söyledi. Eşini kendisine mani olmak isterken kazayla öldürdüğünü belirten yaşlı adam, ondan sonra şuurunu kaybettiğini, başka bir şey hatırlamadığını kaydetti. Sadık Ç., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA KAZA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA KAZA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA KAZA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA KAZA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
TEKKE Mİ SAĞLAM MI?

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.