Erzurum Haber

Yakutiye’ye başkan olmak istiyor

Yakutiye’ye başkan olmak istiyor
880 Kez
09 Kasım 2018 - 12:19

Erzurum/zirve2000 İş kadını Derya Gedik,31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi, Yakutiye Belediye Başkan aday adayı olmak için başvuru dosyasını AK Parti Yakutiye İlçe Başkanlığı’na teslim etti.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi AK Parti’de aday adaylığı enflasyonu yaşanıyor. Erzurum’da aday adaylığını açıklayan önemli isimlere iş kadını Derya Gedik’de dahil oldu.

İş kadını Derya Gedik, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi, Yakutiye Belediye Başkan aday adayı olmak için başvuru dosyasını AK Parti Yakutiye İlçe Başkanlığı’na teslim etti.

Müracaat dosyasını teslim ettikten sonra partinin önünde kendisini desteklemeye gelenlere hitap eden Gedik, birlikte özverili çalışma ve kazanma vurgusu yaptı.

Yakutiye’nin kaderini değiştirecek önemli projeleri olduğunu belirten Gedik,”Güzel İlçemiz ‘Yakutiye için kurduğum hayalleri ve bu hayalleri gerçekleştirmek üzere ortaya koyacağım projelerim var. İlerleyen süreçte onları tek tek kamuoyuyla paylaşacağım. Şayet partim tarafından aday gösterilirsem seçimi kesinlikle kazanacağıma inanıyorum”dedi.

Yakutiye ilçesine yeni bakış açısı geliştireceklerine işaret eden Gedik,”İlçemizi yönetirken ortak aklı hakim kılacağız. Merkez İlçemizi tüm bileşenleriyle birlikte yöneteceğiz. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, birlikte yaşamayı özümsemiş, memnuniyeti ve huzuru toplumun geneline yayan bir anlayış ortaya koyacağız. İnşallah vatandaşlarımızın da desteği ile birlikte özverili bir şekilde çalışarak başaracağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.