Erzurum Haber

Vatandaşlarla sohbet etti

Vatandaşlarla sohbet etti
434 Kez
26 Temmuz 2013 - 15:45

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk ve İl Başkanı Zekai Kaya, yaklaşan yerel seçimler öncesi Pasinler ilçesinde halkın nabzını tuttu.
Erzurum’un Pasinler ilçesine gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Öztürk ilk öncelikle ilçe teşkilat binasında partililerle bir araya gelerek çalışmalar ve gündem hakkında bilgi verdi. Daha sonra esnaf ziyaretleri düzenleyen Milletvekili Oktay Öztürk ve İl Başkanı Zekai Kaya, dükkan dükkan gezerek vatandaşın yerel seçimler öncesi nabzını tutup, onlarla bol bol sohbet ederek vatandaşın sorunlarını, sıkıntılarını ve sorularına da cevap verdiler.
Aynı zamanda da Anayasa Komisyon üyesi olduğunu söyleyen Oktay Öztürk, vatandaşlara anayasal çalışmalar hakkında da vatandaşları bilgilendirdi. Uzlaşma komisyon çalışmalarından fırsat buldukça vatandaşlarla bir araya geldiğini belirten Öztürk, esnafın ekonomik durumunun iyi olmadığını, vatandaşlarımızın süreçle ilgilide çok ciddi bir sıkıntı içerisinde olduklarını söyledi.
Öztürk, Ak Parti’nin gerek ekonomi politikasının gerekse de İmralı ve kandille başlattıkları sürecinin ve özelliklede başlattıkları komşularla sıfır politikasının iflas ettiğini, bugün tek tek gezdiğimiz Pasinler esnafının siftahsız iş yeri kapattıklarını ve ilçede MHP’ye ilginin her geçen gün daha da arttığını belirtti.
MHP Erzurum İl Başkanı Zekai Kaya ise, 1999 yılında Pasinler’de partilerinin belediye başkanlığı seçimlerini aldığını, yine bir yerel seçim arifesinde hem Pasinlerli vatandaşlarımızla birlikte olmak hemde ilçede yerel seçimler öncesi vatandaşımızın nabzını tutuyoruz. Bugün burada Pasinlerliler tarafından çok sıcak karşılandıklarını, amaçlarının 2014 yerel seçimlerinde yine belediye başkanlığını alıp, Pasinlerli vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmeti vereceklerini söyledi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk ve İl Başkanı Zekai Kaya, Pasinler’de partililer tarafından verilen iftar yemeği sonrası Hacı Rüştü Kahvehanesinde partililer ve vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet ettikten sonra ilçeden ayrıldılar.
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk’e ve İl Başkanı Zekai Kaya’nın ilçede yapmış oldukları çalışmalarda İlçe Başkanı Halit Tanko ve eski Belediye Başkanı Bünyamin Ucun’da eşlik ettiler.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.