Erzurum Haber

Vatandaşların sorunlarını dinledi

Vatandaşların sorunlarını dinledi
329 Kez
20 Haziran 2018 - 13:49

Erzurum/zirve2000 İYİ Parti Erzurum Milletvekili Adayı Naci Cinisli, Horasan ilçesinde ziyaretlerde bulunarak esnaf ve vatandaşlar ile görüştü. Cinisli, vatandaşların en fazla ekonomik koşullardan şikâyetçi olduğunu söyledi.

İYİ Parti Erzurum milletvekili adayı Naci Cinisli, yıllardır uygulanan yanlış ekonomi politikaları nedeni ile ülkenin ekonomik buhran yaşadığını ifade etti. Horasan ilçesinde esnaf ve seçmenler ile sohbet eden Cinisli, vatandaşlardan en fazla ekonomik durumlarında şikâyet ettiklerini söyledi. Çiftçinin ve bağlı sektörlerin gün geçtikçe durumunun kötüye gittiğini hatırlatan Cinisli, “ Horasan ilçemizde esnafımızı ziyaret ettik, sorunlarını dinledik. Siftah etmeden işyerini kapatan insanlar ile karşılaştık. Kâğıt üzerinde verilen rakamlara bakıldığında ortaya büyük bir çelişki çıkıyor. Açıklanan veriler ile reel koşullar birbirini tutmuyor. Büyümenin yaşandığı söyleniyor, refahın olduğu söyleniyor ancak vatandaş, esnaf bunu hissetmiyor” dedi.

Popülist politikalar ile bir yere varılamayacağının altını çizen İYİ Parti Erzurum milletvekili adayı Naci Cinisli, “ çok iyi bir ekonomi kadrosuna sahibiz. Projelerimiz hazır, Popülizm kötü bir şeydir ve ülkemize zarar verir. Ekonominin dengelerini göz önünde bulunduruyoruz. Her 100 liranın 20 lirası borçlanma ile yapılıyor. Halkımız en temel ihtiyaçlarını bile kredi veya borç yoluyla karşılar hale gelmiş. Biriken borçlar nedeni ile bankalar esnafın, vatandaşın korkulu rüyası olmuş. Sorunların çözümü İYİ Parti’dir. Pazar günü yapılacak seçimlerde oy kullanırken Türkiye’nin İYİ olması için desteğinizi bize verin” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.