Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Vali Altıparmak, çay ısmarladı

Vali Altıparmak, çay ısmarladı
17 Ağustos 2013 - 10:42

Vali Altıparmak, çay ısmarladı

Erzurum Gazetecileri Cemiyeti’ni ziyarete giden Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Cemiyet lokalinde bulunan vatandaşlarla sohbet etti ve onlara çay ısmarladı.

Cemiyete gelişi ile birlikte kendisini karşılayan ve etrafını saran vatandaşlarla samimi bir havada sohbet eden Vali Altıparmak sorunları dinledi. Cemiyet Başkanı Kadir Sabuncuoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Öztürk Akkök, Reşat Çakır, Metin Barlak, Vedat Refayeli’nin de hazır bulunduğu sohbet ortamında istek ve görüşler dile getirildi. Erzurum’a geldiği günden beri vatandaşlarla sıcak bir iletişim kuran Vali Altıparmak’a yaklaşımından dolayı teşekkür ettiler. Vatandaşlara çay ikramında bulunan ve parasını ödeyen Vali Ahmet Altıparmak daha sonra Cemiyet Basın Merkezine geçti.

BAYRAM GAZETESİNİ BEĞENDİ

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, kısa bir süre önce kendisini ziyarete giden Erzurum Gazetecileri Cemiyeti Yönetim Kuruluna iade-i ziyarette bulundu. Erzurum üzerine hasbıhalde bulunan Altıparmak ve EGC Yönetim Kurulu üyeleri, Bayrama özel çıkardıkları gazetenin de sunumunu yaptı. Usta gazetecilerin çıkardığı Bayram gazetesi zengin içeriğiyle kamuoyundan olumlu tepkiler alırken, Vali Altıparmak’ın da övgüsünü topladı. Detaylı bir şekilde gazeteyi inceleyen ve emeği geçenleri kutlayan Vali Altıparmak, Erzurum Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sabuncuoğlu’na günün anısına bir plaket verdi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.