Erzurum Haber

Üzerinde bomba vardı

Üzerinde bomba vardı
370 Kez
01 Nisan 2015 - 19:26

Erzurum/zirve2000 Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne silahlı saldırı düzenlendi. Üzerinde bomba bulunduğu iddia edilen kadın teröristin ölü olarak ele geçirildiği, 2 polisin yaralandığı öğrenildi.
Edinilen bilgilere göre olay, saat 18.00 sıralarında Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü önünde gerçekleşti. Emniyet Müdürlüğü önünde bulunan hassas noktaya teröristlerce saldırı düzenlendi. Polis silahlı saldırıya ateşle karşılık verdi. Yaşanan çatışmada üzerinde bomba olduğu öne sürülen bir teröristin öldürüldüğü, 2 polisin de yaralandığı öğrenildi.
Olay yerine çok sayıda özel harekat polisi sevk edildi. Polis helikopteri de havalanarak emniyet çevresinde keşif uçuşu yaptı. Polis, Vatan Caddesi’ni trafiğe tamamen kapattı. Bomba imha uzmanlarının da bölgeye sevk edildiği görüldü.
TERÖRİSTİN ÜZERİNDEKİ DÜZENEK PATLATILDI
Öldürülen teröristin üzerindeki bomba düzeneği polis tarafından incelendi. Uzman ekipler, düzeneği kontrollü bir şekilde patlatarak etkisiz hale getirdi. Emniyet önünde hareketli saatler devam ediyor.
terörist

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.