Erzurum Haber

Ünlü oyuncular var

Ünlü oyuncular var
14.495 Kez
13 Haziran 2019 - 16:46

Erzurum/zirve2000 Erzurum’da Haziran ayı sonlarına doğru çekimlerine başlanacak sinema filmi için, ünlü oyunca Yaşar Alptektin destek istedi.

Eski Danscı, oyuncu ve manken Yaşar Alptekin konuk olarak katıldığı Kanal D ‘de 2.Sayfa’da Yeminim var intikama Adlı film için Hollywood Yapım’ ın genç girişimcilerine destek istedi.

Erzurum’da yerel yönetimler ve önde gelen firmaların film projesine destek olmadığını anlatan Alptekin, herkesin filme destek olması gerektiğini rica etti. 23 Haziran sonrası filmin çekimlerine başlanılacağını kaydeden Alptekin, kendisinin de başrolde oynayacağı ve Erzurum gençleri için yeni bir imkan sağlanacağını kaydetti.

Yerli 230 oyuncu kadrosuna sahip Hollywood Yapım’ ın çekeceği filmin başrol oyuncuları Yaşar Alptekin, Selahattin Taşdöğen , Ömer Korkmaz yönetmenlik görevini üstlenecek. Çağrı Kılıç, Tuğrul Bakır ve Selim Kılıç’ın yöneticileri olduğu Hollywood Yapım Erzurum’un yerli yapım firması ve Cast ajansı.

Yeminim var intikama adlı polisiye ve aksiyon filmi tüm Türkiye de yayınlanacak ve Galası Erzurum da yapılacak. Filmin tamamı Erzurum’un tarihi mekanlarında çekilecek.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.