Erzurum Haber

Transferlere toz kondurmadı

Transferlere toz kondurmadı
388 Kez
28 Temmuz 2013 - 18:52

Önceki gün biten ilk etap kampının ardından Bolu’da kampa girmeye hazırlanan Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da Kulüp Başkanı Saim Özakalın, takımda tutulan oyuncuların yanı sıra yeni transferlere ve teknik heyete  güvendiklerini söyledi.

Nurullah PALA-ERZURUM

Erzurum Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın, yeni transferleri ve ilk etap kampını Pusula’ya değerlendirdi. Mavi-beyazlı kulübün başkanı Saim Özakalın, “İlk etap kampımız olumlu geçti. Yeni transferlerimizde kısa sürede takıma adapte oldu. Yönetim ve transfer komitesi olarak yeni sezon öncesinde ince eleyip sık dokuduktan sonra futbolcu transfer ettik. Aldığımız futbolcular ya takımlarında play off oynadı. Ya da şampiyonluk mücadelesi verdi. Bunun için yaptığımız tüm transferleri isabetli transferler olarak değerlendiriyoruz. Yönetim olarak şehrin ve camiamızın beklentilerine cevap vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bir ahenk içerisinde yönetim, teknik kadro ve futbolcu olarak Erzurum’da iyi bir kamp geçirmenin mutluluğunu yaşadık” dedi.

2-3 nokta transfer

Erzurum Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın, yeni sezon ikinci etap kampının 30 Temmuz’da Bolu’da başlayacağını ve burada dört hazırlık maçı oynayacaklarını belirterek, bu takımlardan üçünün Keçiören, Tuzla Belediyespor ve Göztepe olduğunu söyledi. Özakalın, yönetim olarak takıma 2-3 nokta transfer yaptıktan sonra transfer sezonunu bitireceklerini söyledi. Mavi-beyazlı kulübün başkanı Özakalın, “Büyükşehir Belediye Başkanımız ve onursal başkanımız Ahmet Küçükler’in de belirttiği gibi, bu sezon işi şansa bırakmadan, yolumuza devam edeceğiz ve şampiyon olacağız. Takımımız da şu an zaten iyi yolda. Yavuz hocamız nezaretinde yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz. Ümit ediyorum ki, sezon sonunda taraftarımızı mutlu edeceğiz ve 2. Lige çıkacağız” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.