Erzurum Haber

Transfer listesi cebinde

Transfer listesi cebinde
416 Kez
17 Haziran 2014 - 16:15

Erzurum(zirve2000)
Yeniden Erzurum’a dönen Teknik Patron Taşkın Güngör, iddialı açıklamalarda bulundu. Güngör, “Yarım kalan işimi tamamlamak için geldim. Şehir olarak el ele verip, hedefe varacağız” dedi.

Nurullah PALA/ERZURUM
B.B Erzurumspor’un geçen hafta prensip anlaşmasına vardığı Teknik Direktör Taşkın Güngör, Erzurum’a geldi. Bugün Mavi-beyazlı kulüple resmi olarak imza atması beklenen Güngör, yarım kalan işini tamamlamak için Saim Özakalın ve ekibinin teklifini kabul ettiğini söyledi. Dün öğlen saatlerinde kulübe gelen ve yöneticilerle görüşen Güngör, gazeteniz Pusula’ya yaptığı açıklamada, “Erzurum’da son anda Play-Off ve şampiyonluk şansını kaçırmıştık. Bu sezon şampiyon olup, yarım kalan işimizi tamamlamak için buraya geldik” dedi.
Taşlar yerine oturuyor
Mavi-beyazlı takımında taşlar yerine oturuyor. Yönetim iç transferde takımda kalmasını istediği oyuncular ile teknik direktör Taşkın Güngör’ün dış transferde verdiği listedeki isimlerle görüşmelere başladı. Mavi-beyazlı kulübün başkanı Saim Özakalın ile yöneticiler Serdar Kömeç, İbrahim Bulut, Sabri Gökhan Genç, Kadir Ovat, M. Melik Kaya ve Müfit Öğe, transfer görüşmeleri için yoğun bir cep telefonu görüşme trafiği başlattı. Mavi-beyazlı takımın yeni yönetim kurulunun bu akşam ilk toplantısını yapacağı ve transfer komitesi üyelerini belirledikten sonra iç ve dış transfer görüşmelerine daha da fazla ağırlık verecekleri ifade edildi.
Güngör’ün yardımcıları da belli oldu
Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da göreve gelen ve ikinci kez kulüpte teknik direktörlük yapacak olan Taşkın Güngör’ün yardımcıları da belli oldu. Daha öncede Erzurum ekibinde Güngör ile birlikte görev yapan Kadir Kar ve Kaleci Antrenörü Abdullah Gerz’in yanı sıra Aydın Yavuz’un yeni sezonda Taşkın Güngör’ün teknik heyetinde yer alacakları açıklandı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.