Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Trafik terörü devam ediyor

Trafik terörü devam ediyor
18 Mart 2013 - 19:21

Erzurum’un Yakutiye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı kadın ve kızına otomobil çarptı.
Edinilen bilgiye göre, kaza saat 11.00 sıralarında Yakutiye ilçesi Hastaneler Caddesi üzerinde meydana geldi. 25 LD 183 plakalı otomobil, otobüs durağından yolun karşısına geçmeye çalışan anne ve kızına çarptı. Çarpmanın etkisiyle yola savrulan iki kadının yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. Kısa süre sonra olay yerine ambulans gelirken, durumu ağır olan genç kadın hastaneye kaldırıldı. Ayağı kırıldığı tahmin edilen yaşlı kadın ise bir süre ikinci ambulansın olay yerine gelmesini bekledi. Bu sürede bazı vatandaşlar kadının şuurunun kapanmaması için gözlerini kontrol edip çıkan ayakkabısını giydirmeye çalıştılar. Yaklaşık 5 dakika sonra olay yerine gelen ambulansla yaşlı kadın hastaneye kaldırıldı.
Kaza sonrası otomobil sürücüsü polis tarafından ifadesi alınmak üzere gözaltına alındı. Otomobil sürücüsü, “Fark etmedim. Yavaş seyrediyordum. Bir anda onlar yolun karşısına geçmeye çalışmışlar. Çarptım” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.