Erzurum Haber

“Teniste büyük bir patlama yaşıyoruz”

“Teniste büyük bir patlama yaşıyoruz”
390 Kez
01 Temmuz 2013 - 10:47

Yaz spor okullarının başlaması ile birlikte tenis kortları da şenlendi. Antrenör Yıldırım Gündoğdu, “Teniste büyük bir patlama yaşıyoruz” dedi.

Nurullah PALA-ERZURUM

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Çintimar’ın destekleri ile şehirde teniste büyük bir patlama yaşanırken, sporcu sayısı da her geçen gün artıyor. Yaz Spor Okulları’nın başlaması ile birlikte Erzurum’da kortlarda şenlenmeye başladı. Kortlarda geleceğin tenisçileri yetişirken, Antrenör Yıldırım Gündoğdu ilgiden bir hayli memnun kaldığını söyledi. Erzurum GHSİM İl Müdürü Vekili Şinasi Polat, “Erzurum’da bu yıl onlarca minik ve genç tenise ilgi gösterirken, bu spor dalında lisanslı sporcu sayısında da önemli ölçüde patlama oldu. Lisanslı tenisçi sayısının artması bizleri de mutlu etti” dedi.

Tenisçi sayısında büyük patlama oldu
Erzurum’da yüzü aşkın lisanslı tenisçinin bulunduğu belirtilerken, yaz spor okulları ile birlikte Erzurum’da faal olarak tenis yapan sporcu sayısı 300’ü geçti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar’ın desteklerini arkasına alan Antrenörler Teniste hedef büyüterek sporcu sayısında patlamanın yaşanmasına neden oldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar sayesinde Erzurum’un sporda her geçen gün markalaştığını ve marka değerinin arttığını belirten Tenis Antrenörü Yıldırım Gündoğdu, bu doğrultuda teniste de büyük değişimler ve büyük gelişimler yaşandığını kaydetti.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.