Erzurum Haber

Teknik taktik idmanları hız kazandı

Teknik taktik idmanları hız kazandı
420 Kez
17 Temmuz 2013 - 11:27

Yeni sezon ilk etap kampını Erzurum’da yapan Büyükşehir Belediyespor, yoğun bir şekilde antrenmanlarını yaparken, Teknik Direktör Yavuz İncedal, takımın omurgasına dört oyuncu transfer edeceklerini söyledi.

Nurullah PALA-ERZURUM

Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları yoğun bir tempoda sürdürüyor. Dünü çift mesai yaparak geçiren Teknik Direktör Yavuz İncedal yönetimindeki mavi-beyazlıları, öğlen saatlerinde Atatürk Üniversitesi Stadı’nda yaptığı çalışma kıran kırana geçti. Erzurum ekibinin çiçeği burnunda hocası Yavuz İncedal, takıma dört takviye yapacaklarını söyledi. Transferin son gününe kadar önlerinin açık olduğunu ve ihtiyaç duyulması halinde futbolcu transfer edeceklerini belirten İncedal, ilk etapta takıma dört futbolcu takviye edeceklerini belirtti. İncedal, “Bir takım için ‘omurga’ diye tabir edilen kale, defans, orta saha ve hücuma bölgesine takviye yapacağız. Yani şu aşamadan sonra toplam dört futbolcu transfer edeceğiz. Bunun için çalışmalarımız sürüyor. Yönetim kurulumuz da şu an harıl harıl transfer çalışması içerisinde. Belediyespor için en iyisini alacağız” dedi.

Çalışmalardan memnunum

Erzurum Büyükşehir Belediyespor Teknik Patronu Yavuz İncedal, şu anda kampın ilk haftasını geride bırakmak üzere olduklarını belirterek, futbolcuların çalışma temposundan memnun olduğunu söyledi. İncedal, “Kampın şu ana kadarki bölümünde futbolcularımın genel performansından memnunum. Ancak sezon başı olduğu için ufak tefek aksaklıklar ve rahatsızlıklar olabiliyor. Bu sıkıntılar zamanla aşılıyor. Geride kalan süre içinde antrenmanlardaki çalışmalarımız üst seviyede inanıyorum ki, daha da iyi olacağız. Takımda bizimle idmana çıkan tüm futbolcular iyi niyetli ve istekli bir şekilde çalışıyor. Bu da teknik ekip olarak bizi mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

Teknik taktik idmanları hız kazandı

Teknik Direktör Yavuz İncedal ve yardımcıları yönetiminde yeni sezona bilenen ve ilk etap kampını Erzurum’da gerçekleştiren Büyükşehir Belediyespor’da topla teknik taktik çalışmaları da hız kazandı. Dün yapılan idmanın ilk bölümünde zaman ayarlı gruplar halinde ve ikili bir şekilde koşu antrenmanları yapan futbolcular kültür fizik hareketlerinin ardından, topla dar alan tek pas çalışması yaptı. Dün yapılan idmanın ardından Teknik Patron Yavuz İncedal, takımın tecrübeli futbolcuları Kemal Akbaba, Fatih Gültekin ve  Haluk Zeybek ile kısa bir süre toplantı yaptı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.