Erzurum Haber

Tebrikler Sema Hoca…

Tebrikler Sema Hoca…
705 Kez
29 Mayıs 2014 - 10:40

Pasinler İlçe Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen el sanatları sergisinin açılışını İlçe Kaymakamı Ali Ada yaptı.
Pasinler İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bir yıl boyunca kursiyerler tarafından yapılan birbirinden güzel el sanatları düzenledikleri programla ilçe halkının beğenisine sundu. El sanatları sene sonu sergisi programı isimli sergi açılışında kısa bir konuşma yapan İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Tanrıkulu, merkezde ve köylerde okuma yazma, resim, halk oyunları, spor branşları, bilgisayar, dikiş nakış kurslarının verildiğini hatırlattı. Kursiyerleri tebrik eden Tanrıkulu, amaçlarının meslek edindirmek olduğunu kaydetti.
İlçe kaymakamı Ali Ada ve protokolün kursları tamamlayan kursiyerlere belgelerini vermelerinden sonra İlçe Kaymakamı Ali Ada serginin açılışını gerçekleştirdi. Bir yıllık hünerlerini sergileyen kursiyerler, yaptıkları birbirinden güzel el sanatlarını Kaymakam Ada’ya ve protokol üyelerine anlattılar. Kurs hocası Sema Babagil, sergideki el emeği göz nuru eserler hakkında bildi verdi.
Açılış sonrası İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından verilen ikramla son buldu. El sanatları sergisinin bu hafta boyunca açık olacağı bildirildi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.