Erzurum Haber - 23 Eylül 2019, Pazartesi

Taylan: Kafam rahat

12 Haziran 2019, 12:01
Taylan: Kafam rahat

Erzurum/zirve2000 Beşiktaş, Trabzon ve Galatasaray’ın listesinde olduğu iddia edilen Taylan Antalyalı, Pusula gazetesine konuştu. Yıldız oyuncu, “Söylentileri bende duyuyorum, ama şu ana kadar ne bana ne de kulübüme yapılmış bir teklif yok. Benim Erzurumspor’la sözleşmem devam ediyor ve kafam rahat” dedi.

Nurullah PALA/PUSULA

BB Erzurumspor forması altında başarılı bir sezon geçirerek, üç asist yapan ve 6 da gol kaydeden Taylan Antalyalı, kendisine resmi teklifle gelen bir kulübün olmadığını söyledi.

24 yaşındaki genç orta saha oyuncusu, şu anda İzmir’de bulunduğunu ve ne kendisine ne de BB Erzurumspor kulübüne resmi bir teklifin gelmediğini söyledi.

Ümit milli oyuncu, “Benim Erzurumspor’la sözleşmem devam ediyor. Kafam rahat” dedi.

Kulübün menfaatleri önemli
Şu ana kadar transfer gündeminde adı Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor ile anılan özellikle de Trabzonspor’un ısrarla istediği iddia edilen Taylan Antalyalı, “Henüz hiçbir gelişme yok. Şu an İzmir’deyim. Kulübümüzün menfaatleri neyi gerektirirse onu yapacağız. Ama şunu belirteyim, Erzurum’da mutluyum ve sözleşmem de devam ettiği için oldukça kafam rahat” dedi.

Bu sezon BB Erzurum forması ile 6 gol atarak takımın en golcü ismi olan ve 3’te asist yapan Taylan, takımın istikrarlı isimleri arasında yer almıştı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*