Erzurum Haber

Taylan: Kafam rahat

Taylan: Kafam rahat
2.747 Kez
12 Haziran 2019 - 12:01

Erzurum/zirve2000 Beşiktaş, Trabzon ve Galatasaray’ın listesinde olduğu iddia edilen Taylan Antalyalı, Pusula gazetesine konuştu. Yıldız oyuncu, “Söylentileri bende duyuyorum, ama şu ana kadar ne bana ne de kulübüme yapılmış bir teklif yok. Benim Erzurumspor’la sözleşmem devam ediyor ve kafam rahat” dedi.

Nurullah PALA/PUSULA

BB Erzurumspor forması altında başarılı bir sezon geçirerek, üç asist yapan ve 6 da gol kaydeden Taylan Antalyalı, kendisine resmi teklifle gelen bir kulübün olmadığını söyledi.

24 yaşındaki genç orta saha oyuncusu, şu anda İzmir’de bulunduğunu ve ne kendisine ne de BB Erzurumspor kulübüne resmi bir teklifin gelmediğini söyledi.

Ümit milli oyuncu, “Benim Erzurumspor’la sözleşmem devam ediyor. Kafam rahat” dedi.

Kulübün menfaatleri önemli
Şu ana kadar transfer gündeminde adı Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor ile anılan özellikle de Trabzonspor’un ısrarla istediği iddia edilen Taylan Antalyalı, “Henüz hiçbir gelişme yok. Şu an İzmir’deyim. Kulübümüzün menfaatleri neyi gerektirirse onu yapacağız. Ama şunu belirteyim, Erzurum’da mutluyum ve sözleşmem de devam ettiği için oldukça kafam rahat” dedi.

Bu sezon BB Erzurum forması ile 6 gol atarak takımın en golcü ismi olan ve 3’te asist yapan Taylan, takımın istikrarlı isimleri arasında yer almıştı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
ÖZ YÖNETİMİ BELİRLEDİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
AMBULANS TIR’A ÇARPTI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HASANKALE’YE CAN SUYU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA İLGİNÇ OLAY
GÜNLÜK HABER AKIŞI
SEKMEN: ESNAF RAHATLAYACAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM EKSİ 27 OLDU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
NEREYE DOKUNSAN ELİNDE KALIYOR

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.