Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Taşkın Güngör oyuncularına güveniyor

Taşkın Güngör oyuncularına güveniyor
28 Şubat 2013 - 11:10

Pazar günü ateş çemberinin içinde bulunan Elazığ Belediyespor ile karşı karşıya gelecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da hazırlıklar sürüyor. Teknik Patron Güngör, oyuncularından çok pres yapmalarını ve bir an olsun yerinde durmamaları gerektiğini söyledi.

 

Furkan NEHRİ-ERZURUM

Diyarbakırspor galibiyeti ile adeta yeniden hayat bulan Erzurum Büyükşehir Belediyespor, 24. Haftada deplasmanda karşılaşacağı Elazığ Belediyespor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Yeni Sentetik Sahada, dün yapılan antrenmanda Teknik Direktör  Taşkın Güngör, oyuncularına yorucu bir idman yaptırdı. Düz koşu ve kültür fizik hareketleri ile başlayan dünkü çalışmada daha sonra futbolcular gruplar halinde teknik taktiğe dayalı bir antrenman yaptı. Teknik Direktör Taşkın Güngör ile yardımcıları yönetiminde yapılan antrenmanın son bölümünde gol çalışması yapıldı. Özellikle teknik taktik idmanında futbolcularına bol bol pres uygulatan Teknik Patron Güngör, “Top bizde iken çok pas yapıp, pas hatası yapmamalıyız. Top rakipte iken de bol bol pres uygulamalıyız” diye konuştu.

ELAZIĞ ÇOK CİDDİ BİR DEPLASMAN

Erzurum ile Elağız’ın bir birine yakın kültüre ve özellikle sahip iki kent olduğunu belirten Teknik Patron Taşkın Güngör, sahada kıran kırana bir mücadele olacağını söyledi. Güngör, “Elazığ Belediyespor’un da bizimde şiddetle üç puana ihtiyacımız var. Onlar ligde kalmak için bizi mutlaka yenmek için sahaya çıkacak. Bizde hedefleri olan ve play offa kalmak için çırpınan bir takımız. Onun için sahada çok çekişmeli bir maç olacak. İlk maçta Erzurum seyircisi bizim galibiyetimize rağmen, Elazığ Belediyespor’a da büyük bir sempati ile yaklaşmıştı. Dileriz Elazığ’da da Erzurum olarak biz sonuç her ne olursa olsun. Aynı sempatiyi göreceğiz” dedi. Elazığ’ın zorlu bir deplasman olduğunun da altını çizen Teknik Patron Taşkın Güngör, futbol severlerin çok çekişmeli bir maç izleyeceklerini sözlerine ekledi.

Bu arada dün yapılan çalışmada Diyarbakırspor maçında sakatlanan ve adelesinde çekme olan İsmail Türkaslan, takımdan ayrı olarak düz koşu yaparken, Masör Erdal Yurtçu kontrolünde özel bir çalışma programı uygulandı.

 

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.