Erzurum Haber

TARAFTARDAN DÜZGÜN’E TEPKİ

TARAFTARDAN DÜZGÜN’E TEPKİ
931 Kez
13 Ocak 2021 - 12:54

Erzurum/zirve2000 BB Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün, birlikte görev yaptığı Hüseyin Üneş’i doğru kadro mühendisliği yapamadığından dolayı eleştirdi. Düzgün’ün açıklamalarına taraftarlar sosyal medyadan tepki gösterdi.

Nurullah PALA/PUSULA

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün, birlikte görev yaptığı eski başkan Hüseyin Üneş’i doğru takım kuramadığından ve kadro mühendisliği yapamadığından dolayı eleştirdi.

Kendilerinin ligde kalma adına önemli adımlar atacaklarını belirten Düzgün, “İkinci yarıya en az 6-7 transfer yaparak başlayacağız. Bu ligde kalacağız, herkes emin olsun” dedi.

Üneş’i eleştirdi

BB Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün, “İkinci yarıya en az 6-7 transfer yaparak başlayacağız. Bu ligde kalacağız herkes emin olsun. Sezon başında yapılan yanlış işler ve yanlış kadro mühendisliğinin cezasını bizler, bu şehir çekiyor. Camiamız huzurlu olsun” diye konuştu.

Taraftardan Düzgün’e tepki

BB Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün’ün açıklamalarına taraftarlar sosyal medyadan tepki gösterdi. İşte taraftarların eleştirilerinden bazıları:

“Ömer Düzgün yönetimde yanlış işler olduğunu biliyordu da neden müdahale etmedi?”

“Başkan eski yönetimde as başkan olduğunu unutmuş olmalı. Son sırada bitik haldeyiz. Transferde acele etmeye çok ihtiyacımız var. Yine de başkana inanmak istiyoruz.”

“Yanlış işler görmüş ve sesini çıkarmadan çanak tutmuşsa, onunda parmağı vardır.”

“Sayın Başkan inşallah haklı çıkarsınız ve İnşallah yanılan biz oluruz. Ama hiç inandırıcı değilsiniz. Hem sizden önceki yönetim, hem sizler sürekli hayal satıyorsunuz. Umutlarımızla oynamayın.”

“Ooo, şimdiden başkasının üstüne suçu attı.”

“Sanki Ömer Bey dışarıdan geldi başkan oldu. Milletin aklıyla dalga geçmeyin artık. Sıkıldık ve çok yorulduk bu laflarlardan. Bu takım kolaylıkla Süper Lige gelmedi. Ama nedense kolaylıkla düşüyoruz. Kimsede umut bırakmadınız. Ligden düşersek eminim ilk siz bırakıp gidersiniz.”

“Sen o başkanı çiçekle yolcu ettiniz demezler mi size?”

“Yardımcılığını yaptığın başkan bu takımı kurdu. Sayın Düzgün o zaman neredeydin, neden sesini çıkarmadın diye sormazlar mı adama? Bizi aleme rezil ettiniz…!!!”

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.