Erzurum Haber

Taraftara teşekkür

Taraftara teşekkür
446 Kez
13 Şubat 2013 - 12:58

Erzurum Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın, “Bu bir gerçek ki, Pazar günü takımımız çok üstün bir performans gösterdi. Ancak taraftarımız muhteşemdi. Galibiyeti onlar sayesinde aldık. Keşke ufak tefek tatsızlıklarda olmasaydı” dedi.

Nurullah PALA- Furkan NEHRİ

Erzurum Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın. Taraftara övgü yağdırdı. Pazar günü oynanan Kocaeli maçının taraftar sayesinde kazandıklarının altını çizen Başkan Özakalın, “Pazar günü takımımız Kocaeli karşısında çok üstün oynadı. Ancak taraftarımız muhteşemdi. Onların sayesinde zor maçı geçtik. Rakip savunma da etten duvar ördü. Onları da direncinden dolayı kutluyorum. Ancak maçı kazanan taraf olduğumuz için çok mutluyum” dedi.  Kocaeli maçında taraftarın desteği için kendilerine  teşekkür eden Başkan Özakalın, ‘”Taraftarımız maçın son saniyesine kadar bekledi. Desteklerini son ana kadar sürdürdü. Birkaç olay çıkmış olsa da taraftarımız yine üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yaptı. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah birlikte başaracağız” diye konuştu.

GALİBİYETİ HAK ETMİŞTİK

Kocaelispor maçında galibiyeti hak eden bir oyun ortaya koyduklarının altını çizen kulüp başkanı Saim Özakalın, “Erzurum Büyükşehir Belediyespor, takım olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kocaeli maçında futbolcularımız gerçekten harika bir performans gösterdiler. Aradığımız gol biraz geç gelmiş olsa da sonuçta hakkımız olan galibiyeti aldık” dedi.  Başkan Özakalın, Erzurum Büyükşehir Belediyespor olarak hedeflerinin son dakikanın son saniyesine kadar kovalayacaklarının altını çizerek, taraftarın Kocaeli maçında gerçek gücünü ve takımına olan desteğini sahaya yansıttığını sözlerine ekledi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.