Erzurum Haber

Taraftar çok seviyor

Taraftar çok seviyor
427 Kez
28 Ağustos 2018 - 15:00

Erzurum/zirve2000 Fransız futbolcu Leo Schwechlen, Teknik Patron Mehmet Altıparmak’ın jokeri olurken, sempatik tavırları, kazanma hırsı ve Erzurum’a olan uyumu nedeni ile kısa sürede taraftarın gönlünde taht kurdu.
Nurullah PALA/PUSULA-ÖZEL HABER

Beşiktaş taraftarının Pascal Nouma için bestelediği solgan bugünlerde Erzurumlu futbol severler tarafından Nouma’nın vatandaşı Leo Schwechlen lehine atılıyor.

Beşiktaş taraftarı yıllarca Pascal Nouma için “Fransa’da doğdu, Beşiktaşlı oldu, helal olsun sana Pascal Nouma” sloganı ile Fransız futbolcuyu bağrına basmıştı.

Şimdi de BB Erzurumspor taraftarı Leo için aynı sloganı atıyor. Mavi-beyazlı taraftarlar, Leo Schwechlen, için “Fransa’da doğdu, Erzurumlu oldu, helal olsun sana Leo Schwecchlen” sloganı ile Fransız oyuncuyu şimdiden bağrına bastı.

Göz-Göz’de seviliyordu
Geçtiğimiz sezon Göztepe formasını giyen Fransız futbolcu Leo, bu kulüpte gösterdiği performans nedeniyle kısa sürede Sarı-kırmızılı taraftarlarında sevgilisi olmayı başardı.
Leo, Göztepeli taraftarlara veda ederken, oldukça duygulanmıştı.

Altıparmak’ın jokeri
Hazırlık maçları ve lig müsabakalarında sürekli forma giyen Leo Schwechlen, ligde üç maçta da Teknik Patron Mehmet Altıparmak’ın jokeri olmayı başardı.

Konya ve Beşiktaş maçlarında defansın göbeğinde görev yapan Fransız futbolcu, Çaykur Rizespor maçında ise solbek olarak görev yaptı.
Mavi-beyazlı futbolcu, iki mevkide de başarılı performansı ile alkış aldı.

40 yıllık Erzurumlu gibi
Üç maçın tümünde forma giyen Leo, kısa sürede şehre uyum sağlarken, 40 yıllık Erzurumlu gibi hareket ediyor.
Mavi-beyazlı oyuncu, ilk üç maçta da 90 dakika sahada kalırken, takımı adına bir de gol attı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.