Erzurum Haber

Takım ruhunu ortaya koyun

Takım ruhunu ortaya koyun
472 Kez
04 Nisan 2015 - 19:04

Erzurum/zirve2000 Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren, Büyükşehir Belediye Erzurumspor yönetici ve futbolcuları düzenlenen moral yemeğinde bir araya geldi.
Yemeğe katılan Vali Dr. Ahmet Altıparmak, futbolculara, sahada takım ruhuyla oynamanın başarıyı getireceğine inandığını söyledi.
Bir futbolcu için, Erzurum gibi büyük bir şehrin takımında, bütün bir şehri arkasına alarak oynamanın şans olduğunu söyleyen Vali Altıparmak, “Yarın belki de hiçbir takıma nasip olmayan, desteğini hiç bir zaman esirgemeyen taraftarımız, size yine aynı desteği verecektir. Bilginiz, yeteneğiniz ve aklınızı kullanarak birbirinizin yeteneğine yetenek katarak takım ruhuyla oynarsanız, ben inanıyorum ki başarıyı yakalamanız da hiçbir şey engel olamaz” dedi.
Vali Dr. Ahmet Altıparmak K.Maraş maçı öncesi Erzurumspor taraftarına da çağrıda bulundu.
Son haftalarda Erzurumspor’un, elde ettiği başarılı sonuçlarla şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediğini, her geçen gün takımın üzerindeki baskının arttığını, bundan dolayı taraftarın yapıcı olmasının önemli olduğunu vurgulayan Vali Altıparmak, “Önümüzde oynayacağımız zorlu maçları da düşünerek takımın asıl sahibi olan taraftarlarımızdan, coşkulu ve kulübe zarar vermeyecek şekilde, centilmenlik ölçüleri içinde, takımlarına destek vermelerini bekliyoruz” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.