Erzurum Haber

Sözleşmesi sona erdi…

Sözleşmesi sona erdi…
473 Kez
29 Mayıs 2014 - 10:44

Geçtiğimiz sezon büyük umutlarla takımın başına getirilen Teknik Direktör Yavuz İncedal’la yollar ayrılıyor. Sözleşmesi biten tecrübeli teknik adamla yola devam edilmeyecek.
Nurullah PALA/ERZURUM
Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden ve şampiyonluk hayalini gerçekleştiremeyen Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da Teknik Direktör Yavuz İncedal’la yeni sezonda çalışılmayacak. Mavi-beyazlı yönetim, sözleşmesi bir sezonluk olan tecrübeli teknik adamla sözleşme yenilemeyecek ve takımın başına 2014-2015 sezonu için yeni bir teknik direktörü takımın başına getirecek. Geçtiğimiz sezon büyük umutlarla takımın başına getirilen ve bir sezonluk sözleşme imzalanan Yavuz İncedal’ın sözleşmesi bitti. Yönetim, İncedal’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, yeni sezonda bir başka teknik adamla çalışacağını açıkladı.
Takımı Play-Off’a taşıdı ama…
Erzurum Büyükşehir Belediyespor’a gelmeden önce tam altı ayrı kulüpte şampiyonluk sevinci yaşayan Teknik Direktör Yavuz İncedal, Erzurum’da bu sevinci yaşayamadı. Son olarak Gümüşhanespor’u Play-Off’tan şampiyonluğa taşıyan ve 2. Lige çıkartan Teknik Direktör Yavuz İncedal, Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un başında mutlak şampiyonluk parolası ile lige başladı. Düzyurtspor’un şampiyon olduğu Spor Toto 3. Lig 2. Grupta, takımı ilk beşe sokarak, Play-Off’a taşıyan Yavuz İncedal, K.Maraş’ta şampiyonluk sevinci yaşayamadı. Play-Off’un ilk mücadelesinde Hacettepe’ye 3-2 kaybeden Mavi-beyazlı ekip final şansını kaybederken, teknik adamlık yaşantısında Play-Off’lardan üç kez bir üst lige takım çıkaran İncedal, bu Erzurum ekibiyle yeni bir şampiyonluk sevinci yaşayamadı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.