Erzurum Haber

Sokakta yürüyen genci bıçaklamıştı

Sokakta yürüyen genci bıçaklamıştı
452 Kez
26 Nisan 2013 - 11:15

Cengiz DURULAR / ERZURUM

Erzurum’da sokakta yürüyen bir genci bıçaklayarak kayıplara karışan M.P, Cinayet Büro’nun yaptığı operasyonla yakalandı. Zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Gez Mahallesi Tekel Ara Sokak’ta yürüyen 20 yaşındaki H.D, bir anda M.P’nin bıçaklı saldırısına uğradı. H.D’yi 8 kez karın bölgesinden, 1 kez de kalbinden bıçaklayan saldırgan, daha sonra kayıplara karıştı. Olayı bütün yönleriyle araştıran Erzurum Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı cinayet büro ekipleri, olay yerini yakın merceğe aldı. Site ve iş yerlerinin güvenlik kameralarını araştıran cinayet masası dedektifleri, mahalle sakinleri ve görgü tanıklarıyla görüştü.

Şehrin giriş ve çıkış noktalarını kapatan cinayet masası polisleri, meşakkatli çalışmalarının meyvesini alarak kayıp firarinin yerini tespit etti. Yakutiye ilçesi sınırlarındaki bir evde saklanan M.P, Cinayet Büro’nun yaptığı operasyonla gözaltına alındı. Emniyette alınan ifadesinde suçunu itiraf eden zanlı, daha sonra Erzurum Adliyesi’ne sevk edildi. M.P, savcılıktaki sorgusunun ardından sevk edildiği mahkemece “Kasten adam öldürmeye teşebbüs” suçundan tutuklandı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.