Erzurum Haber

Seri galibiyetler alacağız

Seri galibiyetler alacağız
542 Kez
09 Ekim 2019 - 15:03

Erzurum/zirve2000 BB Erzurumspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, alacakları seri galibiyetlerle tribünlerin yeniden ful çekeceğini söyledi.

Emrah AKÇAY/PUSULA

BB Erzurumspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, istikrarsız sonuçlar nedeniyle tribünlerdeki taraftar sayısının geçtiğimiz dönemlere göre azaldığını belirterek, alacakları seri galibiyetlerle tribünlerin tekrar dolacağını söyledi.

Tecrübeli teknik adam, “Takımımız özellikle deplasmanlarda puan getiremeyince, taraftarda da biraz küskünlük olmuş. Altınordu maçında taraftarın coşkusu süperdi, ama sayıları azdı. İnanıyorum ki, alacağımız seri galibiyetlerle o tribünler tekrar tıklım tıklım dolacak ve taraftarımız yine ful çekecek” dedi.

Milli arayı iyi değerlendireceğiz

Mavi-beyazlıların hocası, A Milli Futbol Takımımızın, Euro 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Grup eleme maçlarında karşılaşacağı Arnavutluk ve Fransa maçları öncesinde lige verilen milli arayı çok iyi değerlendireceklerini ifade etti.

Teknik Patron Erkan Sözeri, “Bu arada sakat futbolcularımız iyi konuma gelecek. Antrenman eksiği olan oyuncularımız bu açıklarını kapatacak. Onun için bu ara inanıyorum ki, bizim adımıza çok güzel geçecek” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.