Erzurum Haber

Seçim çalışmalarına devam

Seçim çalışmalarına devam
572 Kez
18 Nisan 2015 - 14:59

Erzurum/zirve2000 AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Ali Demirhan gazetecilerle bir araya geldiği toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Aday gösterilmediği için Erzurum’dan uzaklaşmayacağını belirten Demirhan, projeler üretip, yatırımların Erzurum’a kazandırılması için gece gündüz çalışmalara devam edeceğini söyledi. Milletvekili adayları ile birlikte köy köy ilçe ilçe gezeceğini de ifade eden Demirhan, “AK Parti’nin 7. adayı gibi çalışacağım. Pazartesi günü vekillerimizle birlikte Güney ilçelere gideceğiz. Partim ve şehrim için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Siyasette küslük olmaz. Bu davaya gönül vermiş biri olarak milletvekili adaylarımız, parti teşkilatımız ve tüm vatandaşlarımızla hedefe emin adımlarla yürüyeceğiz.
ERZURUM’A YATIRIMLAR GELECEK
Erzurum’un gelişmesi ve hak ettiği yerlere gelmesi için üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini de belirten Demirhan, “İçişleri eski Bakanımız Efkan Alâ, Sağlık eski Bakanımız Recep Akdağ ve siyasette önemli tecrübeye sahip vekillerimiz var. Bizde bu ekiple birlikte aynı yolda emin adımlarla yürüyeceğiz. Yatırım noktasında çalışmalarımız sürecek. İnşallah Suudi Arabistan’lı işadamlarının Erzurum’da kurmaz istediği büyükbaş hayvan çiftliği bu şehre kazandırılacak. Bunun yanı sıra şehrimize önemli bir yatırım gerçekleştiriyoruz. Bir ay sonra açılışını hep birlikte yapacağız. Erzurum’un gelişmesi için başka neler yapabiliriz diye düşünüyoruz. Bir ekonomi ekibi kurduk. Arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Bunları daha sonra detaylı bir şekilde kamuoyu ile paylaşacağız”diye konuştu.
ERZURUMSPOR’A DESTEĞE DEVAM
Bu şehrin bir futbol şehri olduğunun da altını çizen Demirhan, “Erzurumspor mutlaka üst liglere çıkmalı. Elimizden gelen desteği verdik. Bundan sonra da bu desteğimiz artarak devam edecek” şeklinde konuştu.
Demirhan daha sonra aday adaylığı sürecinde kendisine destek olan tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.