Erzurum Haber

Sancaktepe Maçına davet etti

Sancaktepe Maçına davet etti
378 Kez
21 Mart 2013 - 13:29

Gurbetteki ‘Dadaşlar’a davetiye gönderdi

Erzurum Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın, Cumartesi günü deplasmanda oynayacakları Sancaktepe Belediyespor maçı öncesinde yönetim olarak, İstanbul ve çevre illerdeki Erzurum Derneklerine faks göndererek maça davet ettiklerini söyledi.

Nurullah PALA

Cumartesi günü deplasmanda play off yolunda hayati bir maça çıkacak olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da yönetim İstanbul ve çevre illerdeki taraftarların maça gelmesi için harekete geçti. Mavi-beyazlı kulübün başkanı SaimÖzakalın, Cumartesi günkü maç öncesinde yönetim olarak İstanbul ve çevre illerdeki Dadaşlara maça gelmeleri için çağrı yaptıklarını belirterek, Erzurum Dernekleri, Birlikleri ve Vakıflarına faks göndererek maça davet ettiklerini söyledi. Mavi-beyazlı kulübün başkanı SaimÖzakalın, Play Off yolunda en ciddi rakiplerden biri olarak gördükleri Sancaktepe maçı öncesinde gurbetteki tüm hemşehrilerimizi Büyükşehir Belediyespor’u desteklemeye davet etti. Özakalın, “İstanbul ve çevresindeki illerde ikamet eden tüm Dadaşları, takımımızı desteklemeye bekliyoruz. İnanıyorumki, Hakan Şükür Stadı’nda Erzurum rüzgarı esecek” diye konuştu.

Maceraya gerek yok

Takımın Beylerbeyi galibiyeti ile yeni bir avantaj kazandığına işaret eden Kulüp Başkanı Saim Özakalın, “Aslında Kahramanmaraş Belediyespor maçında da mağlubiyeti hiç haketmemiştik, ancak her şeyde bir hayır vardır. Biz bu hafta isteğimizi Sancaktepe maçından alabilirsek, her şey çok daha güzel olacak” dedi. Lig sonu yaklaştıkça, maçların zorluk derecesinin daha da arttığına işareteden Erzurum Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın, “Maceraya atılmadan yolumuza devam edeceğiz. Maçlardan istediğimiz puanları toplayıp, hedefe ulaşacağız. Taraftarımızın beklentilerine cevap vereceğiz” dedi.

Yönetim olarak çırpınıyoruz

Erzurum Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın, yönetim olarak çırpındıklarını ve hedefe ulaşmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Başkan Özakalın, “Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Küçükler olmak üzere tüm yönetim kurulumuzla seferber olmuş durumdayız. Bu şehrin takımı biran once bu ligden üstliglere çıkmalı. Bizde bunu kendimize dert edinmiş durumdayız. İnanıyorumki, önce Play Off’a ardından da 2.Lige çıkacağız. Taraftarımızın ilgisi de bizleri memnun ediyor. İnşallah geri de kalan maçlarda taraftar saıymız daha da artacak” şeklinde konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.