Erzurum Haber

Şampiyon sahalarda

Şampiyon sahalarda
849 Kez
15 Mart 2019 - 11:04

Erzurum/zirve2000 AK Parti Palandöken Belediye Meclis Üyesi Adayı Boks Milli Takımı Baş Antrenörlerinden Gürkan Sönmez, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Avrupa ve Dünya çapında büyük başarılara imza atan Boks Milli Takımı Baş Antrenörlerinden Gürkan Sönmez, siyasi arenada da çalışmalarıyla göz dolduruyor. AK Parti Palandöken Belediye Başkan Adayı Muhammet Sunar ile gece gündüz demeden çalışan meclis üyesi adayı Gürkan Sönmez, vatandaşlarında büyük ilgisiyle karşılaşıyor.

Her kesimin sevdiği başarılı spor adamı Gürkan Sönmez, siyasete de kısa zamanda uyum sağladı. Belediye Başkan Adayı Muhammet Sunar’ın çok önemli projeleri olduğunu söyleyen Gürkan Sönmez,”Palandöken’i layık olduğu konuma taşımak için çalışacağız. İnsanların bize olan güven ve teveccühünü boşa çıkarmayacağız. Gittiğimiz her yerde AK Parti’nin hizmetleri ve çalışmalarını anlatıyoruz. İnşallah 1 Nisan’da Palandöken’de yaşayan insanlar kendisini layıkı ile temsil edecek olan Muhammet Sunar ve ekibini göreve getirecektir”dedi.
gurkan soznmez

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.