Erzurum Haber

Sakatlar iyileşiyor

Sakatlar iyileşiyor
335 Kez
08 Eylül 2018 - 15:19

Erzurum/zirve2000 Ligde dört haftada bir puan alabilen BB Erzurumspor’da Sivas mesaisi sürüyor. Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada sakatların düzelmesi ve antrenman eksiği olan futbolcuların bu açığı kapatması Dadaşa ilaç gibi geldi.
Muhammet TARHAN/PUSULA
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden BB Erzurumspor’da Demir Grup Sivasspor maçı hazırlıkları yoğun tempoda sürüyor.
A Milli Futbol Takımımızın UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup maçları için verilen arada Sivas mesaisine başlayan Dadaşlar yoğun tempoda çalışıyor.
Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile yardımcıları Süleyman Varlık, Süleyman Bayram, Adem Çağlayan, Riyaz Murat Özduran ve kaleci antrenörü Akın Sinan Dağdelen yönetiminde yapılan çalışmalarda genelde Sivas maçının taktiği üzerinde duruluyor.
Sakatların düzelmesi için fırsat
Sivasspor mesaisine Perşembe günü kendi tesislerinde başlayan BB Erzurumspor’da Milli maçlar nedeniyle lige verilen ara Dadaş’a ilaç gibi geldi. Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, “Bu arada Erhan’ın bir sakatlığı vardı, onu tedavi için İstanbul’a gönderdik. Gilles Sunu’nun sakatlığı düzeldi. Bu arada daha da hazır hale gelecek. Tshabalala da aramıza yeni katıldı. Onun için bu aradaki boşlukta o da kondisyon açığını kapatacak ve daha da güçlü hale gelecek” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.