Erzurum Haber - 06 Haziran 2020, Cumartesi

“Ruhumuz Yara aldı “

11 Mart 2020, 18:51
“Ruhumuz Yara aldı “

Eğirişi –doğrusu ile bu sezon yine bir yol ayrımına geldik. Yeni bir kan takım için sezon sonuna kadar yeni bir dönem olacak.

Bu saatte önümüze bakmalıyız her zamanki gibior’a faydası olmayacağını düşünüyorum. Yazmaktan çekinmiyorum da , şu an için “yapılan yanlışları sıralamak, Erzurumspor’un tekerine taş koyar hatta arabayı da deviririz ..

” O gitsin –bu gelsin işlerini bir kenara bırakalım. Yönetim şu anda isimler üzerinde çalışıyor. Umarım takımı bulunduğu yerden yukarıya çıkartacak bir hoca ile daha önceden “ alternatif arayışları “ olmuştur.

Zaten yönetimler her zaman yedekli çalışır!. Yapmamışlar ise bu daha büyük bir hata olur.
Herkesin merak ettiği konu, Teknik Direktör kim olacak?

Kalan maçlar ortada, büyük bir sorumluluk alacak gelen hoca. Adeta “ ateşten bir gömlek “ giyecek.

Bize nasıl bir hoca profili lazım?’ın üzerinde duralım ..

Öncelikle tecrübeli bunun yanında bilgili, kendini yenileyen ateşli biri lazım. Çünkü, ardında çok ateşli bir taraftar kitlesi var. Bu taraftarı arkasına alacak korkusuz hocayı bulun getirin.. Tek çareniz budur sayın yönetim! Bu takım her yerde vuracak güçte.

Muzo-suzo gibi isimlerle hiç uğraşmayın. Takımı alacak, 1, 2, 3, 4,5,6 ve 7. Vitesle uçuracak, ruhen yaralanan Erzurumspor’u motive edecek birini rica edelim.

Bunu yaparsanız, bu işin esas sorumlusu olan yönetimin yaptığı hatalar zinciri; sezonbaşı yapılan işe yaramaz transferler, ara transferde bulamadığınız iyi bir forvet, Muzaffer’den sonraki hoca seçiminiz ve son maçlarda hiçbir şey yapmadan elinizi kolunuzu cenaze namazı kılar gibi bağlamanızı unuturuz ..!

Lig sonuna kadar Yönetimin, saçını başını yolan taraftarın ve Erzurumspor formasını teriyle ıslatan futbolcularımızın her zaman arkasındayız. Takım şu anda gelebileceği en üst performans seviyesinde. Bu avantajı kullanalım.. Yola devam, tam destek..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*