Erzurum Haber - 23 Mayıs 2019, Perşembe

Rezillik, utanmazlık, arsızlık !

18 Temmuz 2018, 10:58

Haftalardır ekranlarda iki ayrı rezilliği izleyip duruyoruz. Öyle ki tüm haber kanalları, her saat başı bu rezillikleri canımıza dayıyor.

Bunlardan biri son yüzyılın şarlatanı Adnan Oktar ve yarı çıplak kedicikleri, diğeri de Şarkıcı Mustafa Ceceli’nin iğrenç velayet davasına konu olan sapık ilişki mevzusu.

Türkiye önemli bir sistem değişikliğine gitti, ekonomi çevrelerinin merakla beklediği yapılanmalar… Sistem gereği kamuda ki uygulamalar…

Başta Suriye olmak üzere dış siyasette ki gelişmeler…

Ve daha niceleri…
Ülke de bu konular tartışılması gerekirken birkaç sapığın yaptıkları ile gündem oluşturuluyor. Anladık Adnan Oktar ve ortada çırılçıplak gezen o kadınlar ciddi bir örgüt, eyvallah. Devlet gerekeni yaptı ve operasyonla bunları kıskıvrak yakaladı. Haberin devamı da detayı da önemli, buraya kadar tamam ancak ekranlarda izlediklerimiz; havuz başında çırılçıplak gezen kadınlar, lüks içinde geçen hayat falan filan. Tüm bunların toplumda nasıl bir iz bıraktığını hatta yaşananların zamanla normalleşmeye başladığını göremiyoruz!

Hele birde şu bizim dindar lakaplı sanatçımız Mustafa Ceceli’nin velayet davası var ki inanılır gibi değil. Her gün çarşaf çarşaf sapkın ilişkiler servis ediliyor. Ailece haberleri izleyemez hale geldi toplum, tüm ülke olarak travma geçiriyoruz.

Bir şoku atlatmadan diğerine giriyoruz. Ülke de çocuklar tecavüze uğrayıp öldürülüyor. Bir yanda adına kedicik dedikleri bu iğrenç kadınları izliyoruz. Diğer yanda sözüm ona bir çocuğu maruz kaldığı sapkın hayattan kurtarmak için ortaya saçılan bel altı görüntüler. Ve bu haberler her an, dakika dakika beynimize kazınıyor.

En küçük bir olayda yayın yasağı getiren mahkemeler ve en basit şiddet içeriğinde devreye giren RTÜK, haftalardır devam eden rezalete niye müdahale etmiyor?

Sokakta oyun oynayan henüz 9 yaşında ki iki çocuğun konuşmaları kanımı dondurdu. Bu çocuklar bunları nereden öğreniyor? Allah aşkına haber bültenlerinde biraz daha sorumlu yayın yapılamaz mı? Şu şarlatanın haberleri verilirken o kadınların görüntüleri her an ekrana gelmek zorunda mı? Şu şarkıcı bozuntularının cinsel tercihlerini sabah akşam izlemek mecburiyetinde miyiz?

Toplum olarak çürüdük bari gelecek nesillerimizi kurtaralım. Lud kavmine rahmet okutan bir kavim olduk. En kötüsü de bunlara alıştırıldık. Tüm bunlar normal gelmeye başladı. Sokaklar uyuşturucu kullanıp bayılmış gençlerden geçilmiyor. Her dakika bir cinsel saldırı haberi alıyoruz. Bir yerlerde küçücük çocuklar katlediliyor. Ama biz Adnan Hoca ile yatıp Mustafa Ceceli, İntizar ile uyanıyoruz.

Ben bir Türk vatandaşı olarak bu haberlerden utanıyorum. Ve ne o sanatçının cinsel tercihi beni ilgilendiriyor ne de insandan bozma kediciklerin durumu. Devlet bu rezil örgüte destek verenleri toplayıp, gözaltında bile çatır çatır bunların reklamının yapılmasına müsaade etmemeli. Haberler adam gibi verilmeli.

Oysa toplum bunların her ayrıntılarını açık açık izliyor. Adnan Oktar’ın erkek olmadığından tutun da tüm yatak odası toplumun gözünün önünde. Hele o iki kadının mahrem görüntülerini hiç söylemiyorum. Rezillik, utanmazlık, arsızlık almış başını gidiyor.

Yazarın Son Yazıları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*