Erzurum Haber

PKK’lı teröristler idam edilsin

PKK’lı teröristler idam edilsin
408 Kez
22 Eylül 2012 - 14:18

Alperen Ocakları Erzurum İl Başkanı Erkan Ükelge, eli kanlı terör örgütünün İslami, ahlaki ve vicdani hiçbir hassasiyet taşımadığını belirterek, PKK’lı teröristlerin idam edilmesi gerektiğini bildirdi. Ükelge, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Türkiye gündeminin terörden bir türlü başını kaldıramadığını ifade etti. Alperen Ocakları Erzurum İl Başkanı Erkan Ükelge, medyanın artık hava raporu verir gibi günlük şehit sayısını açıkladığını belirtti. 28 yıldır ülkenin derin bir terör belasıyla karşı karşıya geldiğini vurgulayan Ükelge, şöyle konuştu:

“Eli kanlı terör örgütü, İslami, ahlaki ve vicdani hiçbir hassasiyet taşımamaktadır. Bilmem kaç devletin arka çıktığı kanlı örgüt eylemlerini severek ve isteyerek yapmaya devam etmektedir. Alperen gençliği olarak, teröristlerle kucaklaşan devlete ve millete meydan okuyup hukuku hiçe sayan sözde vekillerin dokunulmazlıkları kaldırılmalıdır. Askerimizi, polisimizi, sivil halkımızı acımasızca katleden emperyalist güçlerin Türkiye’deki taşeron vazifesini icra eden bu insanlık düşmanı PKK’lı teröristlerin idam edilmesini istiyoruz.Yasalarımızın ve kanunlarımızın artık caydırıcılık taşımasını istiyoruz. Güzel ülkemiz üzerinde yaşanan tüm hain saldırıları ve her türlü terörü lanetliyoruz.”

 

 

 

“Hiçbir hakaret cevapsız kalmayacaktır”

 

Hazreti  Muhammed’e (S.A.V) hakaret içeren filme de tepki gösteren Ükelge, sözlerine şöyle devam etti:

“Peygamberimize karşı yapılan bu çirkin saldırılar kabul edilemez bir durumdur. Bu olay İslam’a karşı sistemli bir şekilde yürütülen karalama kampanyalarıdır. Hangi ülke ve kim tarafından yapılırsa yapılsın, düşünce ve ifade özgürlüğüne bağlanması haksız ve adice bir tutum, kabul edilemez bir durumdur. Barış ve kardeşliği ön planda tutan, rahmet Peygamberi Hazreti Muhammed (S.A.V) Efendimizi ve İslamiyeti şiddet yanlısı göstermeye çalışmak hem dinimize hem de tüm Müslümanlara hakarettir. ABD’deki bu İslam karşıtı hakaret, binlerce Müslüman’ı sokaklara dökmüştür. Buda göstermektedir ki İslam’a ve Hz. Muhammed’e (S.A.V)  yöneltilen hiçbir hakaret cevapsız kalmayacaktır. Filmi yapanları ve yapılmasına izin verenleri bir an önce bu hatalarını görüp önlemini almaya, ABD’yi de tüm Müslümanlardan özür dilemeye çağırıyoruz.”

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.