Erzurum Haber - 23 Mayıs 2019, Perşembe

Pascal Erzurum’a hayran kaldı

24 Şubat 2014, 11:31
Pascal Erzurum’a hayran kaldı

Palandöken Kayak Merkezi’nde karlı zeminde düzenlenen Mokka Snow Motion Fes kapsamında drift gösterisi ilgi gördü

Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’nde ralli ve snowboard şampiyonu Çiçek Güney ile eski futbolcu Pascal Nouma, Mokka Snow Motion Fes kapsamında drift gösterisiyle araç tanıtımı yaptı.

Opel Türkiye Genel Müdürlüğü tarafından Erzurum’daki Palandöken Kayak Merkezi’nde festival düzenlendi. Festival kapsamında kayak pistinde gerçekleştirilen etkinliğe Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Simge Fıstıkoğlu, Çiçek Güney gibi ünlü isimler katıldı. Firmanın yeni aracı kar üzerinde üst gondola kadar çıkarıldı. Antrenörler, aracın etrafında çember oluşturarak, meşaleli kayak gösteri yaptı. Gösterinin ardından ralli ve snowboard şampiyonu Çiçek Güney ile Pascal Nouma, araçla yaklaşık yarım saat boyunca yoğun kar üzerinde drift yaptı. Gondol direklerinin arısından geçip, rampa çıkarak gösteri yapan Nouma, bir süre sonra araçtan atladı.

Mehmet Erdem ve Model’den konser

Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’nde konser veren Mehmet Erdem ve Model grubu, soğuk havada hayranlarını ısıttı.

Palandöken’de bulunan Xanadu Oteli’nin kayak pistinde sanatçı Mehmet Erdem ve Model grubu konser verdi. Soğuk havada düzenlenen konseri, pistlerde gece kayağı yapan yerli ve yabancı tatilciler de izledi. Tatilciler, söylenen şarkılarla doyasıya eğlendiler.

Pascal Nouma, polisleri es geçmedi

Tanıtım programına katılan Beşiktaş’ın eski yıldız futbolcusu Pascal Nouma, ilgi odağı oldu.

Palandöken’de Xanadu Otelinde gerçekleşen etkinliklere katılan Pascal Nouma, gençlerin ilgi odağı oldu. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmeyen Nouma bu sırada etkinlik için görev alan polisleri de es geçmedi. Polislerle birlikte fotoğraf çektiren Nouma, Türk polisini tebrik etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*