Erzurum Haber - 24 Ağustos 2019, Cumartesi

Özel güvenlik görevlilerinin sorunları Bahçeli’de

4 Mayıs 2019, 15:56
Özel güvenlik görevlilerinin sorunları Bahçeli’de

Erzurum/zirve2000 Güven İş Sendikası Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Aralarında Güven-İş Sendikası Erzurum İl Başkanı Kübra Atıcı’nın da bulunduğu sendika heyeti, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yaşadıkları sorunlarla ilgili dosya sundu.

Güven İş Sendikası Genel Başkanı Tuncay Şaş ve yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti. Güven-İş Sendikası Erzurum İl Başkanı Kübra Atıcı’nın da bulunduğu ziyarette, özel güvenlik personellerinin sorunları kanuşuldu. Kadro konusunda yaşanan sorunlarıyla ilgili isteklerini içeren dosyayı Genel Başkan Bahçeli’ye sunan sendika yetkilileri, Bahçeli’den destek sözü aldılar.

Öte yandan Güven-iş sendikası Erzurum İl Başkanı Kübra Atıcı ve beraberindekiler MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye Oltu Taşı tesbih ve Erzurumspor forması hediye ettiler. Bahçeli Erzurumspor’un zor günler geçirdiğini ve takımın süper ligde kalmasının gerektiğini dile getirerek, tüm Dadaşlara selamlarını iletti.

Güven-İş Sendikası Erzurum İl Başkanı Kübra Atıcı, yaptıkları ziyaretli ilgili olarak bir açıklama yaptı. Atıcı,”MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli beye kadroya geçemeyen KİT’ler, 696 sayılı KHK ile kadroya geçen 4/D liler, belediye bünyesinde şirketlere dahil edilen ve okullarda görev yapan özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımızın sorun, sıkıntı ve istekleri doğrultusunda dosyamızı sunduk. Sayın Bahçeli bize destek olacağını söyledi.”dedi.
kübra atıcı1

kübra atıcı2

Özel güvenlik görevlilerinin sorunları Bahçeli’de Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*